Tomasz Stockinger zakochany! Wiemy, kim jest piękna partnerka gwiazdora "Klanu"

Stockinger zakochany!
Autor: papara17 Stockinger zakochany!

Tomasz Stockinger (66 l.) ma w sercu maj. Niedawno deklarował, że jest gotowy na nową miłość i wszystko wskazuje na to, że właśnie ją znalazł. Jak dowiedział się „Super Express”, serialowy doktor Lubicz spotyka się z piękną brunetką o imieniu Katarzyna. – Kibicujcie nam – mówi aktor z błyskiem w oku.

Stockinger to jeden z najprzystojniejszych aktorów w Polsce. Trudno uwierzyć, że od rozwodu w 2008 r. jego serce wciąż było wolne. W jednym z ostatnich wywiadów deklarował jednak, że cały czas jest otwarty na nowe uczucie.

– Miłość to taka bestia, która jest w stanie dopaść nas o każdej porze roku, chociaż bez wątpienia przyjemniej jest zakochać się w maju niż w listopadzie. Myślę, że jeszcze nie wykorzystałem całego pakietu miłosnego – mówił.

Karol Strasburger zabrał córkę na kort. To, co zrobiła mała Laura zadziwia!

Jaka była nasza radość, kiedy podczas turnieju tenisowego w Pałacu Komierowo pojawił się z kobietą u boku. I choć byli bardzo dyskretni i nie obnosili się ze swoją relacją, ich spojrzenia mówiły wszystko. Jak ustaliliśmy, partnerka pana Tomasza ma na imię Katarzyna. I jest przedsiębiorczą bizneswoman.

– Gdy dzieje się w naszym życiu coś wyjątkowego, coś, co uskrzydla, motywuje i daje szczęściu inny wymiar, często chcemy podzielić się tym z całym światem. Nie ukrywam, że jestem właśnie w takim momencie i to z pewnością potwierdzam – mówi z uśmiechem Stockinger, po czym dodaje: – Ale wyznaję też zasadę, że to, co szlachetne, ważne i wartościowe, należy nie tylko szanować i chronić, lecz także warto, na jakiś czas przynajmniej, zachować tylko dla siebie i cieszyć się tym w bardziej kameralnym wydaniu. Jest mi bardzo miło, że życzą mi państwo jak najlepiej i moje życie uczuciowe jest od lat obiektem zainteresowania. Myślę, że nadejdzie taka chwila, że oboje z Kasią podejmiemy decyzję, by porozmawiać oficjalnie na temat tego, co nam w duszy gra. Tymczasem kibicujcie nam i pozwólcie, że nie będziemy na tę chwilę udzielać komentarza w tej sprawie. Będę wdzięczny za uszanowanie tej wspólnej decyzji – usłyszeliśmy.

Życzymy szczęścia.

Stockinger po ciężkiej OPERACJI NA OTWARTYM SERCU! Czy wróci do pracy?

Groby z polskich filmów i seriali. Nie tylko "Klan" i "M jak miłość" | Niezapomniani
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze