Tomasz Zarzycki zostanie Misterem Supranational 2019?

2019-12-04 0:36 PAM
Tomasz Zarzycki
Autor: Materiały prasowe

Polska może pochwalić się naprawdę eleganckimi mężczyznami. Nasz przedstawiciel Tomasz Zarzycki okazał się najprzystojniejszym facetem w 2018 roku, więc czyniąc honory mistera, bierze udział w konkursie Mister Supranational 2019. Co o nim wiemy?

Tomasz Zarzycki ma 26 lat. Obecnie realizuje się w pracy modela. Dzięki temu zajęciu ma okazję podróżować po całym świecie. Ostatnio był na kontrakcie modelingowym w Szanghaju.

- Udział w konkursie jest dla mnie ogromnym wyróżnieniem. Będę miał przyjemność reprezentować Polskę na arenie międzynarodowej, w najbardziej prestiżowym na świecie konkursie dla mężczyzn, jakim jest Mister Supranational. To będzie dla mnie również świetna okazja na poznanie innych kandydatów z całego świata oraz ich kultur. Jako gospodarz pokażę uczestnikom, jaki piękny jest nasz kraj - mówi Tomasz Zarzycki.

Czwarty finał międzynarodowego konkursu dla mężczyzn odbędzie się w Katowicach w sobotę - 7 grudnia o godzinie 16:15. Transmisję na żywo w Polsce przeprowadzi telewizja Polsat, a na świecie ponad 100 stacji telewizyjnych. O tytuł najprzystojniejszego mężczyzny świata powalczy prawie 40 kandydatów z wszystkich kontynentów.

Galę poprowadzą dwie, wyjątkowe kobiety Davina Reeves – aktorka i Miss Nowego Jorku 2010 oraz Sandra Kubicka – polska modelka mieszkająca i pracująca w Stanach Zjednoczonych oraz uczestniczka 10. edycji programu „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” w Telewizji Polsat. Galę finałową Mister Supranational 2019 uświetnią swoim występem Barbara Kurdej – Szatan oraz Cleo. Panowie powalczą nie tylko o tytuł najprzystojniejszego i zaszczyty, ale także o nagrody wartości 30 tysięcy dolarów.