DRUZGOCĄCA decyzja w Top Model. Uczestnicy PRZYWRÓCENI kosztem TRAGEDII trzech osób

2020-11-11 21:59 ksz
NAGŁA decyzja w Top Model. Uczestniczka PRZYWRÓCONA kosztem TRAGEDII kogoś innego
Autor: Instagram

Emocje sięgają zenitu, bo do finału "Top Model" coraz bliżej. Uczestnicy show mieli wyjechać do Grecji, aby sprawdzić swoje umiejętności podczas Fashion Weeku. Aż troje z nich nie mogło tego zrobić, bo wykryto u nich koronawirusa! Ich kosztem do programu przywrócono dwóch uczestników. Z programu odpadł poprzednio Mariusz Jakubowski. Widzowie podejrzewali, że może wrócić. Jednak takiego obrotu sprawy nikt się nie spodziewał. Kim są uczestnicy, którzy nie mogli wziąć udziału w Fashion Weeku? Sprawdźcie to!

W poprzednim odcinku "Top Model 9" z programu odpadła Karolina Płocka i Mariusz Jakubowski. W dzisiejszym odcinku uczestnicy mieli pojechać do Grecji na Fashion Week. To zadanie wiążę się z castingami, które są szansą na przekonanie do siebie potencjalnych pracodawców. Już w zapowiedzi dzisiejszego odcinka Michał Piróg zdradził, że jedna z osób, która miała jechać na Fashion Week, nie pojedzie. Jury postanowiło dać szansę aż dwóm uczestnikom, którzy odpadli wcześniej. Widzowie myśleli, że chodzi tylko o Mariusza, jednak ku zaskoczeniu wszystkich, Piróg oznajmił powrót również Karolinie Kuczyńskiej. Okazało się, że do Grecji nie pojedzie Dominic, Patrycja oraz Ernest. Wykryto u nich koronawirusa!

Wstrząsające wyznanie gwiazdy TOP MODEL. "Jestem dzieckiem gwałtu i usiłowania morderstwa"

Płacz i bezsilność w "Top Model". Uczestnicy zrobili testy, które wyszły pozytywnie. Dominic był w szoku, bo czuł się świetnie i już przygotowywał się do wyjazdu. Patrycja się popłakała. Przyznała, że odebrano im marzenia i szansę na karierę. To samo czuł Ernest. Jednak pod koniec odcinka stało się coś niewiarygodnego. Sytuacja obróciła się o 180 stopni. Chorzy uczestnicy będą mogli wrócić do show?

ZOBACZ:Uczestnik "Top Model" był bezdomny. Szczere wyznanie doprowadza do łez

Najnowsze