DRUZGOCĄCA decyzja w Top Model. Uczestnicy PRZYWRÓCENI kosztem TRAGEDII trzech osób

2020-11-11 21:59
NAGŁA decyzja w Top Model. Uczestniczka PRZYWRÓCONA kosztem TRAGEDII kogoś innego
Autor: Instagram

Emocje sięgają zenitu, bo do finału "Top Model" coraz bliżej. Uczestnicy show mieli wyjechać do Grecji, aby sprawdzić swoje umiejętności podczas Fashion Weeku. Aż troje z nich nie mogło tego zrobić, bo wykryto u nich koronawirusa! Ich kosztem do programu przywrócono dwóch uczestników. Z programu odpadł poprzednio Mariusz Jakubowski. Widzowie podejrzewali, że może wrócić. Jednak takiego obrotu sprawy nikt się nie spodziewał. Kim są uczestnicy, którzy nie mogli wziąć udziału w Fashion Weeku? Sprawdźcie to!

W poprzednim odcinku "Top Model 9" z programu odpadła Karolina Płocka i Mariusz Jakubowski. W dzisiejszym odcinku uczestnicy mieli pojechać do Grecji na Fashion Week. To zadanie wiążę się z castingami, które są szansą na przekonanie do siebie potencjalnych pracodawców. Już w zapowiedzi dzisiejszego odcinka Michał Piróg zdradził, że jedna z osób, która miała jechać na Fashion Week, nie pojedzie. Jury postanowiło dać szansę aż dwóm uczestnikom, którzy odpadli wcześniej. Widzowie myśleli, że chodzi tylko o Mariusza, jednak ku zaskoczeniu wszystkich, Piróg oznajmił powrót również Karolinie Kuczyńskiej. Okazało się, że do Grecji nie pojedzie Dominic, Patrycja oraz Ernest. Wykryto u nich koronawirusa!

Wstrząsające wyznanie gwiazdy TOP MODEL. "Jestem dzieckiem gwałtu i usiłowania morderstwa"

Płacz i bezsilność w "Top Model". Uczestnicy zrobili testy, które wyszły pozytywnie. Dominic był w szoku, bo czuł się świetnie i już przygotowywał się do wyjazdu. Patrycja się popłakała. Przyznała, że odebrano im marzenia i szansę na karierę. To samo czuł Ernest. Jednak pod koniec odcinka stało się coś niewiarygodnego. Sytuacja obróciła się o 180 stopni. Chorzy uczestnicy będą mogli wrócić do show?

ZOBACZ:Uczestnik "Top Model" był bezdomny. Szczere wyznanie doprowadza do łez

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE