"Top Model": Chamstwo i prostactwo! Z ust uczestników padną OSTRE słowa

2020-11-04 17:07 dkow
Top Model: Chamstwo i prostactwo! Z ust uczestników padną OSTRE słowa
Autor: Instagram

Przed nami kolejny odcinek show TVN, w którym to grupa śmiałków walczy o miejsce w świecie modelingu. Tym razem uczestnicy "Top Model" zmierzą się z wyrafinowanym przeciwnikiem - ze sztuką! A nagroda jest cenna - wyjazd na fashion week. Komu uda się okiełznać surowe wnętrza i zdobyć serce jurorów? Komu zarzucono brak myślenia? Rywalizacja jest zacięta - w tym odcinku odpadną aż dwie osoby!

Po sensacyjnym przywróceniu jednej z uczestniczek przez Michała Piróga oraz trudnym, podwodnym pozowaniu, które wywołało szok i kontrowersję wśród widzów, walka o finał jest coraz bardziej zaciekła. W 10. odcinku dziewiątego sezonu "Top Model" kandydaci na gwiazdy modelingu postawione zostaną przez próbą okiełznania sztuki! Ale najpierw pierwsze zadanie! Uczestnicy musieli przygotować swoje własne stylizacji i uwiecznić je jak największą liczbą dobrych zdjęć na miarę katalogu modowego.

Top Model. Atak paniki pod wodą. Widzowie są wściekli: "CHORE ZADANIE"

Następnie - czas na makijaż! I to nie byle jaki. Każdy miał w nim ukazać to, co jest dla niego najważniejsze. A a zwycięzca zostanie twarzą nowej linii kosmetyków wegańskich. Jednak polem ostatecznej walki o miejsce na fashion week okazało się... muzeum! Sesja zdjęciowa w otoczeniu najwybitniejszych dzieł sztuki i to dla samej polskiej edycji magazynu "Vogue". Brzmi poważnie? W końcu to ostatnia prosta do finału, a chętnych jest wielu. Kto okaże się najlepszą kopią postaci z topowych obrazów? Komu puszczą nerwy? Tego dowiecie się już dzisiaj o 21.30 w TVN!

Top Model: Seksowne sceny z gwiazdorem siatkówki. Sportowiec musiał się tłumaczyć

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze