"TOP MODEL": Chcieli zrobić z niej chłopaka! Mogła wylecieć z programu [Galeria]

2020-09-23 22:56 KSZ
TOP MODEL: Chcieli zrobić z niej chłopaka! Polały się gorzkie łzy
Autor: Instagram

Dziś niezwykle emocjonujący odcinek "Top Model". Zaczął się od spektakularnych metamorfoz. Znany stylista gwiazd wyczarował niezwykłe fryzury. Widok nożyczek przyprawił jedną z uczestniczek o gorzkie łzy. Modele i modelki uczestniczyli w pierwszym pokazie mody, a właściwie w trzech różnych odsłonach pokazowych. Oczywiście chodziło o pokonanie rywala na wybiegu.

Metamorfozy zawsze budzą największe emocje w pierwszych dniach funkcjonowania uczestników w programie. Choć od początku wiadomo, że "Top Model" wymaga poświęceń, to kandydatki i kandydaci na to miano często panikują. Fryzurami uczestników zajął się Łukasz Urbański - stylista gwiazd. Swoimi nożyczkami wyczarował fryzury takich sław jak: Magdalena Cielecka, Patrycja Markowska oraz Joanna Krupa. Był bezlitosny dla nowicjuszy. 

Największa przykrość spotkała Karolinę Płocką. Dziewczyna nie mogła opanować łez. Stylista chciał ekstremalnie skrócić jej długie włosy, i według niej pozbawić ją kobiecości. Joanna Krupa przekonywała ją, że z taką buzią obroni się nawet w męskiej fryzurze. Marcin Tyszka postawił sprawę jasno: - Jeśli nie chcesz, to możesz od razu spakować walizki. Dziewczyna nie mogła się uspokoić i przez łzy żartowała, że będą musieli wołać na nią "Karol".

Karolina przeżyła niemałe zaskoczenie, gdy zobaczyła w lustrze, jak wygląda. Fryzjer i jurorzy nieźle ją nastraszyli. Ostatecznie metamorfoza bardzo jej się spodobała. Jej nowa fryzura ma pazur! Skrócono jej włosy, ale zostawiono taką długość, aby czuła się bardzo kobieco. Uczestniczka stwierdziła, że wygląda jak gwiazda. Zobaczcie wszystkie metamorfozy z dzisiejszego odcinka w naszej galerii. 

Najnowsze