Uczestnik "Top Model" został ojcem! Jakob Kosel nie mogł powstrzymać łez [WIDEO]

2021-01-24 17:44 wp
Uczestnik Top Model został ojcem! Jakob Kosel nie mogł powstrzymać łez
Autor: Instagram Uczestnik "Top Model" został ojcem! Jakob Kosel nie mogł powstrzymać łez

Radosne wieści przekazał Jakob Kosel oraz Ciocia Liestyle. Uczestnik 5. edycji "Top Model" został ojcem! Gwiazdor nie mógł powstrzymać łez szczęścia. Nagrał dla fanów specjalne wideo, a jego partnerka pokazała zdjęcie maleństwa. Poznaj płeć i imię maluszka.

Jakob Kosel właśnie został szczęśliwym tatą! Na świat przyszło jego pierwsze maleństwo. To owoc związku z influencerką znaną w sieci jako Ciocia Liestyle. To gwiazda internetu, która związana była z Michałem Wilczewskim, znanym jako Wujaszek Liestyle. Zmieniła partnera, ale jej pseudonim pozostał. Dziś nie jest już ciocią, a mamą małej Michaliny! Córeczka uczestnika "Top Model" i Agnieszki Wolszczyk (prawdziwe imię i nazwisko) przyszła na świat w niedzielę 24 stycznia 2021 roku!

ZOBACZ: Przerażające szczegóły porodu Moniki Mrozowskiej. Szykowała się na najgorsze: "Była nawet krew do transfuzji"

Gwiazdor TVN nie krył wzruszenia, którym podzielił się z fanami na Instagramie. Ogromne emocje i oczy pełne łez szczęścia możemy zobaczyć na wideo ze szpitala. Na pierwszym planie Jakob Kosel, a w tle dźwięk płaczącego maleństwa: 24.01.2021 to najlepszy dzień w moim życiu! Witaj na świecie królewno - napisał model. Gratulujemy!

SPRAWDŹ: Gorąca gwiazda "Na Wspólnej" nagusieńka w łóżku! Bez wstydu pokazała, co robi w samotności

Stanik i majtki Edyty Herbuś rozpalają mężczyzn
Najnowsze