Wynik finału Top Model może szokować. Znamy zwycięzcę [zdjęcia]

2020-11-25 23:27 ksz
Finał Top Model 9
Autor: Instagram

To pierwszy taki finał w historii polskiego Top Model. 9. edycja niespodziewanie zakończyła się skandalem z udziałem uczestnika skazanego za napaść seksualną! TVN w końcu się tym zajął. W finale pojawił się zmieniony skład. Dowiedzcie się, kto został TOP MODEL i może cieszyć się zwycięstwem, dużą kasą oraz kontraktem z agencją modelek i modeli.

W finale brało udział troje uczestników: Patrycja Sobolewska, Weronika Kaniewska oraz Mikołaj Śmieszek. Warto przypomnieć, że skład finałowy miał wyglądać zupełnie inaczej. Dominic opuścił program, bo na jaw wyszła jego kryminalna przeszłość. Na uczestniku ciąży wyrok! Nikt nie spodziewał się takiego końca tej edycji!

Zapoznaj się z aferą w "Top Model": Dominic D'Angelica WYRZUCONY z finału "Top model". TVN wydał oświadczenie!

Finał był niezwykle emocjonujący. Odbył się bez udziału publiczności na żywo, jednak to widzowie decydowali o tym, kto wygra. Szokująca decyzja widzów sprawiła, że jako pierwsza odpadła dziewczyna ze ZŁOTYM BILETEM. Chodzi o Weronikę. Dalsza rywalizacja toczyła się już tylko między Patrycją a Mikołajem. Ostatecznie chłopak wygrał 9. edycję! Mikołaj Śmieszek ma 19 lat i pochodzi z Rabki Zdrój. Od kilku miesięcy mieszka w Warszawie. Grał w piłkę nożną (był bramkarzem), marzył, żeby zostać piłkarzem, jednak przerwał treningi. W Top Model wykazał się odwagą oraz kondycją fizyczną i psychiczną. Zmierzył się z absolutnie każdym zadaniem i nigdy nie marudził. Był ulubieńcem jurorów. Każdy fotograf chciał z nim pracować! Mikołaj otrzymał czek na 100 tys. złotych, kontrakt z agencją modelek i modeli oraz okładkę w miesięczniku "Glamour".

FINAŁ TOP MODEL: Takiego skandalu jeszcze nie było. Przepraszali na wizji

Najnowsze