Top of the Top Sopot Festival 2019. 4Dreamers z wyróżnieniem! [ZDJĘCIA]

2019-08-17 16:08 Paula
Sopot- Top of the top
Autor: East News 4Dreamers, Monika Tumińska

To był niezapomniany czas! Przez kilka dni Sopot stał się prawdziwym muzycznym sercem Polski. To tam odbywał się festiwal Top of the Top Sopot Festival 2019. Ostatniego dnia festiwalu uhonorowany został zespół 4Dreamers. W plebiscycie grupza została wybrana Top Gwiazdą Internetu.

W Sopocie zakończył się Top of the Top Sopot Festival 2019. Na scenie przez kilka dni festiwalu zaprezentowali się najlepsi artyści, w tym także ci z młodego pokolenia gwiazd: Roksana Węgiel, Marcin Sójka, Monika Lewczuk, Agnieszka Adamczewska, Natalia Zastępa, Michał Szczygieł, My3, 4Dreamers. I właśnie chłopcy z grupy 4Dreamers ostatni dzień festiwalu zapamiętają na długo! A wszystko dlatego, że w plebiscycie organizowanym przez Super Express, formacja została wybrana Top Gwiazdą Internetu! 4Dreamers czekała więc niespodzianka z tej okazji. Młodzi wokaliści zostali wyróżnieni i otrzymali specjalną okładkę - Złotą Okładkę Super Expressu, którą wręczyła im dziennikarka działu Gwiazdy Super Expressu, Monika Tumińska.

Na swoim Instagramie chłopaki z 4Dreamers podziękowali fanom i pochwalili się nagrodą: - chcielibyśmy bardzo Wam podziękować, jeszcze raz, za tę nagrodę, tylko dzięki Wam udało nam się wygrać plebiscyt Super Expressu na Top Gwiazdę Internetu jesteśmy niesamowicie szczęśliwi i wdzięczni za wszystkie Wasze głosy. to nasza pierwsza wspólna nagroda, ale wiemy, że z takimi fanami jak Wy nie ostatnia! jeszcze raz dziękujemy, buziaki.

Najnowsze