Tragiczna śmierć 46-letniego aktora. Grał m.in. w "Klanie" i "Barwach szczęścia"

2020-03-29 13:39 PMar
Grzegorz Czepułkowski nie żyje. Popularny bloger i dziennikarz miał zaledwie 46 lat
Autor: Grzegorz Czepulkowski/FACEBOOK Grzegorz Czepułkowski nie żyje. Popularny bloger i dziennikarz miał zaledwie 46 lat

Nie żyje Grzegorz Czepułkowski. 46-letni aktor i dziennikarz TVP zmarł w piątek 27 marca, o czym jego bliscy poinformowali na Facebooku. Mężczyzna, który występował m.in. w "Klanie" i "Barwach szczęścia" zmarł śmiercią tragiczną...

Rodzina, która o śmierci Grzegorza Czepułkowskiego, nie może pogodzić się ze śmiercią bliskiego. Opublikowano przejmujące wpis na profilu Facebookowym zmarłego, w którym została przekazana informacja o odejściu aktora i dziennikarza. Jak czytamy: – Grześ! Nie rozumiemy, nie chcemy! Brak słów, żal tych niewypowiedzianych… Ty wiesz… Część Ciebie została, bądź przy Nich blisko…Z wielkim smutkiem informujemy, że w dniu 27.03.2020R odszedł do Pana nasz ukochany Ojciec, Syn, Przyjaciel. Pogrążeni w żalu, Dzieci, Rodzina i Bliscy.

Grzegorz Czepułkowski był także redaktorem portalu Realnews, gdzie przeprowadzał wywiady z gwiazdami. Koledzy i koleżanki pod specjalnym filmem zrobionym ku pamięci napisali: - Z żalem dzielimy się informacją, że w piątkowy wieczór, 27 marca zmarł nasz redaktor i współwłaściciel marki Realnews.pl Grzegorz Czepułkowski.

Grzegorz Czepułkowski grał między innymi w serialu "Barwy szczęścia", "Klan" czy "Przepis na życie". Mogliśmy go podziwiać również na wielkim ekranie w filmach: "Lejdis", "Billboard", a ostatnio również w produkcji "Bad Boy", Patryka Vegi. 

Oprócz działalności aktorskiej i dziennikarskiej w wolnym czasie prowadził bloga mrmature.pl, którego tematyka jest przeznaczona głównie dla mężczyzn. Można znaleźć tam propozycje męskich stylizacji, recenzje typowo męskich gadżetów, a także odrobinę rozrywki.

Paweł Królikowski nie żyje. Miał 58 lat

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze