Foremniak została asystentką iluzjonisty. Trzeci półfinał "Mam Talent" [RELACJA]

2019-11-09 21:26 KSZ
Mam talent
Autor: Instagram

Do finału "Mam Talent" wybranych jest już czterech uczestników. Dzisiaj widzowie wskażą kolejne dwa miejsca, które zasługują na szansę pójścia dalej.

Jako pierwszy wystąpił zespół "The Kroach". Na prośbę jurorów pokazali się w mocnym i agresywnym wydaniu. Zespół zasłynął tym, że otrzymał złoty przycisk dzięki Szymonowi Hołowni. Jako drugi wystąpił Łukasz Wójcik "Otto In Spin". Artysta cyrkowy wykonał akrobacje z udziałem koła. Foremniak była zachwycona Wójcikiem na castingu. Publiczność zaczarował Michael Allen - iluzjonista. Chłopak zaprosił na scenę Małgorzatę Foremniak. Aktorka została jego asystentką. Małgosia musiała obracać w dłoniach kostkę Rubika. Ułożyła ją z zamkniętymi oczami! Przyszła pora na uczestniczkę, która może pochwalić się zmysłowym głosem. Mowa o osiemnastoletniej Julii Zarzeckiej. Na co dzień pracuje jako aktorka dubbingowa. Dziewczyna wyczarowała na scenie intymną atmosferę. Agustin: - Jesteś cudem tego programu! Po młodej wokalistce sceną zawładnął zespół "Na Górze". Grupa powstała w Domu Pomocy Społecznej w Rzadkowie, gdzie nadal mieszka część jego składu. 

Ogromne wrażenie zrobił duet tancerzy: Karoliny Lenarcik i Karola Mentala. Są przyjaciółmi i pasjonują się tańcem, sportem oraz psychologią. Agustin zauważył, że tancerze nie mają szczęścia w "Mam Talent", ale ma nadzieje, że Karolina i Karol to zmienią. Oryginalną pasję pokazał Łukasz Chwieduk, który zajmuje się freestyle football. Początkowo naśladował triki z filmików znalezionych w Internecie. Teraz opanował je do perfekcji! Potrafił podrzucać piłkę wisząc na drążku. Jurorzy wstali z krzeseł, gdy Łukasz utrzymał piłkę na nosie. Ostatni występ należał do Basi i Łukasza z Acro Studio, którzy są trenerami akrobatyki powietrznej. Para reprezentowała Polskę na Mistrzostwach Europy i Świata. I przy tym występie jurorzy pokazali swoje emocje i nagrodzili występ owacjami na stojąco.

Przygodę z programem zakończyli:

- Otto in Spin

- Michael Allen

- The Kroach

- Karolina i Karol

- Julia Zarzecka

Widzowie zadecydowali, że to Łukasz Chwieduk był dziś najlepszy. Jurorzy zagłosowali tak, że do finału przechodzi również Basia i Łukasz

Zobacz:Słuch o niej zaginął. Po 11 latach wróciła do "Mam Talent"