Skandal w hitowym programie TTV! Kuba wyznał, że jest gejem i się zaczęło! Sebastian rzucił się na niego w szale "WYPI***ALAJ"

2021-04-22 17:49 sylwiab
Kanapowcy, TTV, Kuba i Sebastian
Autor: Instagram/Kanapowcy Kanapowcy, TTV, Kuba i Sebastian

Program "Kanapowcy", w którym uczestnicy walczą z nadwagą, zyskuje coraz większą popularność i stał się prawdziwym hitem telewizji TTV. Ostatni odcinek wzbudził wyjątkowo wiele emocji i to tych negatywnych za sprawą skandalicznych wydarzeń. Jeden z uczestników, Kuba wyznał, że jest gejem. Choć większość jego kolegów z programu przyjęła tę informację w miarę dobrze, to jeden z nich Sebastian, wpadł w prawdziwy szał i wyjątkowo agresywnie zaatakował Kubę. Widzowie są oburzeni tym, do czego doszło i domagają się usunięcia agresora z programu!

W ostatnim odcinku programu "Kanapowcy" uczestnicy dzielili się osobistymi wyznaniami. Kuba zdecydował się ujawnić prawdę o swojej orientacji seksualnej. Jego koledzy z programu wydawali się być zaskoczeni tym wyznaniem, a na planie zapanowała chwilowa konsternacja. Ostatecznie jednak stwierdzili, że fakt, iż Kuba jest gejem zupełnie im nie przeszkadza. 

Ale jeden z uczestników, Sebastian, zareagował wyjątkowo skandalicznie. Kiedy usłyszał o orientacji swojego kolegi z programu TTV puściły mu nerwy. Widzowie byli w prawdziwym szoku na widok jego agresywnego ataku na Kubę!

Skandal w TTV! Kuba z programu "Kanapowcy" zaatakowany przez Sebastiana!

Sebastian zareagował wyjątkową agresją na wyznanie Kuby. Zapowiedział też, że ma zamiar gnębić go z powodu orientacji do końca programu.

- Wyp...aj albo ja stąd wychodzę. K...a, ja mu rękę podawałem. Ja mu powinienem zaj...ać, k...a. Na osiedlu są jakieś zasady. Ręki mi nie podadzą, jeśli to zobaczą - krzyczał wzburzony Sebastian. - Są jakieś zasady. Moje zasady są na pierwszym miejscu. Będzie sobie musiał poradzić, że go będę wyzywał na każdym kroku.

Sebastian nie krył oburzenia w związku z orientacją Kuby, który przyjął jego reakcje ze spokojem.

- Nie przejmuję się takimi osobami - powiedział Sebastian. - To on pokazuje swój poziom dojrzałości, a nie ja. To jest jego problem, a nie mój. Ja problemu nie mam, to on ma problem.

Widzowie programu TTV są oburzeni agresywną reakcją Sebastiana. Profil programu "Kanapowcy" w mediach społecznościowych zaczęła zalewać prawdziwa lawina komentarzy. Widzowie domagają się usunięcia Sebastiana z programu!

NIE PRZEGAP: Niemal nikt nie wie, kim w życiu prywatnym jest Tadeusz Sznuk. Prawda o jego żonie zszokuje wielu!

- Skandaliczne zachowanie Sebastiana powinno zakończyć się usunięciem z programu - czytamy wśród najpopularniejszych komentarzy.

- To chyba nie jest miejsce dla Sebastiana jak można się tak zachować i ubliżać uczestnika? .Powinien przeprosić Kube i opuścić program. Przykre to było .Reszta chłopaków super 3 mam kciuki - czytamy w kolejnym komentarzu. 

- Największe emocje to te po slowach Seby. Dlaczego jest przyzwolenie na atakowanie innych uczestnikow ? - dodaje kolejny widz oznaczając profil TTV z prośbą o ustosunkowanie się do tej sytuacji. 

A wy co o tym myślicie? Dajcie nam znać w komentarzach!

NIE PRZEGAP: Dramat w rodzinie Jana Englerta, jego syn w poważnym stanie trafił do szpitala! Ostatnie dni były bardzo trudne

Gwiazdy bez matury [Szymon Majewski, Kayah, Dawid Kwiatkowski] | ESKA XD - Maturalnie #21

NIE PRZEGAP: Stulecie Winnych 3, odcinek 38: Bolesna śmierć u Winnych! Władek straci żonę Kazię?

NIE PRZEGAP: Promocje, które zwalają z nóg. Te buty Deichmann musisz mieć. Cena? Mniej niż 35 złotych!

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze