Kasia Tusk biega w słuchawkach za 1000 złotych!

2014-07-30 4:00

Córce premiera Donalda Tuska (57 l.) coraz lepiej się powodzi. Szafiarka pokazuje się w coraz droższych ciuchach, więc i dodatki nosi drogie. Ale żeby aż tak? Kasia Tusk (27 l.) uprawia jogging w rytm muzyki. Słuchawki, które zakłada do biegania, kosztują... tysiąc złotych i są bardzo modne wśród światowych celebrytek.

Jej po prostu nie da się nie zauważyć. Najpierw widać złote refleksy, które rzucają supermodne słuchawki, a dopiero później wyłania się Kasia Tusk, która co kilka dni biega uliczkami rodzinnego Sopotu. Ten rzucający się w oczy gadżet to ostatni krzyk mody. Złote słuchawki noszą celebrytki na całym świecie: piosenkarka Rihanna (26 l.), aktorka Drew Barrymore (39 l.) czy dziewczyna Cristiano Ronaldo (29 l.) Irina Shayk (28 l.). Poza wyglądem wzrok przykuwa cena. Za to cacko trzeba zapłacić aż tysiąc złotych.

Zobacz: Kasia Tusk nosi majtki za stówkę!

ZAPISZ SIĘ: Codziennie wiadomości Super Expressu na e-mail

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE