Wielka żałoba w telewizji TVN. Stacja poinformowała dziś, że nie żyje ich wybitny dziennikarz

2021-01-22 20:40 sylwiab
Nie żyje dziennikarz TVN
Autor: AKPA Nie żyje dziennikarz TVN

TVN poinformowało dziś na wizji i za pośrednictwem mediów społecznościowych o nagłej śmierci jednego z ich najwybitniejszych dziennikarzy. Pracownicy pogrążyli się w żałobie po stracie redakcyjnego kolegi. Okazuje się, że zabiła go tajemnicza choroba.

Na antenie TVN24 prezenterzy przekazali informacje o nagłej śmierci ich wybitnego dziennikarza, Ryszarda Pułaskiego, który przez ponad 14 lat związany był z telewizją TVN24, portalem TVN24.PL, a także był wydawcą TVN Meteo. "Dla nas po prostu Rysio" - napisali we wpisie pożegnalnym pracownicy TVN, którzy są wstrząśnięci jego śmiercią. Był dobrym człowiekiem, aktywnym społecznie, pomagał słabszym i biednym ludziom.

NIE PRZEGAP: Afera na planie planie "Barw Szczęścia"! Wszyscy są wściekli na Opozdę i Żukowską, wyrzucą je za to co odwaliły?!

- Ciepły, zawsze uśmiechnięty, dżentelmen. Robił najlepsze przetwory na świecie i karmił całą redakcję jabłkami, które stawiał nam przy komputerach. W czasie pandemii bardzo ich brakowało. Kilka miesięcy temu pisałam do Rysia, że ogromnie tęsknię za jego owocami. Odpisał: ‚Na razie noszę w sercu jabłuszka dla Ciebie. I gromadzę dary serca w słoikach.

Gdy wybuchła epidemia, napisał: ‚Gdybyś potrzebowała pomocy, transportu etc, nie wahaj się skorzystać z telefonu do przyjaciela (o każdej porze).

Ryś zawsze pamiętał o wszystkich urodzinach i imieninach. Zawsze wysłuchał, wsparł dobrym słowem, nigdy się na nic nie skarżył, mimo że lekko mu nie było. Nigdy nie słyszałam, żeby na coś narzekał – ze wszystkiego potrafił wyciągać plusy. Wchodził do newsroomu i robiło się cieplej, jaśniej, przyjemniej.

Jak siadałem o 6 do komputera, półprzytomny z niewyspania, to potrafił, przechodząc, tak zagadać, że łatwiej się było zebrać do wszystkiego. Wystarczyło pół słowa, żeby dzień od razu skręcił w lepszą stronę - wspominają go pracownicy TVN. 

Wielka żałoba w TVN. Nie żyje Ryszard Pułaski

Jego przyjaciółka Kasia ujawniła w rozmowie z TVN23, że Ryszard Pułaski zmagał się z chorobą, nie zdradziła jednak jaką. 

- Zawsze wstawał wcześnie, o tej porze zazwyczaj budził się do życia. Tym razem o tej porze obudził się do nowego życia. Mogłam przyjść do niego z każdym problemem. Wiedziałam, że mogę na niego liczyć. Kochał przyrodę, naturę, kolory, sztukę. Żył bardzo aktywnie. Gdy w ostatnim czasie jego choroba nabrała tempa, bardzo się denerwował, że nie jest już tak sprawny, że nie może tyle robić - powiedziała kobieta.

NIE PRZEGAP: Wielki smutek w domu Agnieszki Chylińskiej. Dziś straciła bardzo ważną dla jej dzieci i dla niej osobę

Na profilu w mediach społecznościowych TVN24 pojawił się pożegnalny wpis, w którym poinformowano o śmierci ich redakcyjnego kolegi.

- Nigdy nie widziałam go smutnego czy zdenerwowanego, był zawsze pogodny i uśmiechnięty, był kimś bardzo bliskim. Tacy ludzie sprawiają, że czujemy się lepiej. Tak też się czułam w jego obecności”  Dziś zmarł Ryszard Pułaski, nasz redakcyjny kolega, przez wiele lat związany z TVN24, ostatnio z portalem tvn24.pl, wydawca tvnmeteo. Dla nas po prostu Rysio - napisali pracownicy TVN na Instagramie.

Ryszard Pułaski miał 67 lat. Zmarł dziś nad ranem.

NIE PRZEGAP: Michał Wiśniewski przerywa milczenie ws. gwałtu w hotelu pod Łukowem! Był tam i wyjawia, co się działo!

Sąsiadka o Marianie i Romanie. To w ich domu znaleziono poćwiartowane zwłoki Jadwigi K.
Najnowsze