Szokujące zdjęcie! Już od rana gwiazda TVP na pełnej petardzie! Rozkraczyła się tak, że odbiera mowę

2020-11-20 10:28 sylwiab
Marzena Rogalska, Pytanie na śniadanie, TVP
Autor: AKPA

Do sieci trafiło szokujące zdjęcie prowadzącej programu TVP "Pytanie na śniadanie". Marzena Rogalska (50 l.) już od samego rana jest na pełnej petardzie. Fani osłupieli na widok jej rozkraczonych nóg. W dodatku na zdjęciu widzimy jej kota, który raczej nie wygląda na zadowolonego z zaistniałej sytuacji.

Choć Marzena Rogalska ma na swoim koncie wiele sukcesów, to Polacy kojarzą ją głównie z porannego programu TVP "Pytanie na śniadanie", który prowadzi od wielu lat. W 2013 roku prezenterka została tymczasowo odsunięta od programu z związku z udziałem w kampanii reklamowej sieci sklepów Biedronka. Niewiele osób wie, że w życiu prywatnym Marzena Rogalska związana była z Pawłem Drzyzgą, bratem dziennikarki TVN, Ewy Drzyzgi.

ZOBACZ TEŻ: Teresa Lipowska ukrywała rodzinny koszmar. Mąż gwiazdy "M jak miłość" wyrzucił ją na bruk, ale nie to jest najgorsze

Gwiazda programu TVP "Pytanie na śniadanie" nieźle się rozkraczyła! Marzena Rogalska już od samego rana na pełnej petardzie!

Marzena Rogalska prowadzi na Instagramie konto, które śledzi blisko 200 tysięcy osób. Gwiazda TVP publikuje tam zdjęcia i informacje zarówno ze swojego życia prywatnego, jak i zawodowego. Dziś rano prowadząca "Pytanie na śniadanie" pokazała zdjęcie, jak robi szpagat w locie, trzymając w rękach kota. Zwierzak nie wygląda na zadowolonego z aktywności ze swoją panią, a zwierzęcy behawioryści są zdania, że uniesiony i wygięty ogon jest oznaką agresji defensywnej, co oznacza, że zwierzak czuje zagrożenie i może próbować się bronić lub uciec. 

ZOBACZ TEŻ: Górniak wyrzuciła go z "The Voice of Poland", Ignacy przerywa milczenie! Potężna burza w sieci

Fani są pod wrażeniem formy 50-letniej gwiazdy TVP. Niewiele osób, nawet dużo młodszych, jest w stanie zrobić szpagat i to w locie. Marzena Rogalska chcąc podzielić się z fanami pozytywną energią, życząc dobrego dnia, poinformowała, że już od samego rana jest na pełnej petardzie.

ZOBACZ TEŻ: Ewa Drzyzga totalnie przegięła, nawet Woźniak-Starak była zażenowana! Skandal w DDTVN, Steffen Möller stracił cierpliwość

- Od rana, jak widać, na pełnej petardzie - napisała gwiazda TVP i podała tagi takie jak: szpagat w locie, power i dobrego dnia.

Forma 50-latki zdecydowanie robi wrażenie, sami zobaczcie na zdjęciu niżej!

ZOBACZ TEŻ: W środku nocy Krzysztof Krawczyk przekazał tragiczne wiadomości. Nie żyje bardzo bliska mu osoba

Dzień dobry TVN i Pytanie na śniadanie toczą batalię o widzów