Twoja Twarz Brzmi Znajomo 14. Narożna ruszała się jak Cugowski. Zachwyty gwiadora "M jak miłość" nie pomogły. Wygrała Villas [ZDJĘCIA i WIDEO]

2021-03-05 23:05 mga
1 odcinek TTBZ 14. Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2021
Autor: Polsat 1 odcinek TTBZ 14. Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2021

Co to były za emocje! Za nami pierwszy odcinek 14. edycji "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Program otworzył spektakularny występ zespołu Piersi z hitowym kawałkiem 2013 roku pt. „Bałkanica”. Na scenie pojawił się sam Adam Asanov oraz Adam Asanov… czyli Czadomen! Podczas ich wykonu naprawdę nie było łatwo odgadnąć, kto jest kim… Zobaczcie, kto wygrał ten odcinek TTBZ.

Pierwszą uczestniczką na scenie była aktorka Tamara Arciuch, która wcieliła się w wyjątkową piosenkarkę – divę czyli Annę German. Swoim wykonem oczarowała jury! – Jestem zachwycona i zaskoczona, jak pięknie udało Ci się uzyskać barwę Anny German. Ani na chwilę nie wypadłaś z tej barwy – skomentowała Małgorzata Walewska. Natomiast Adam Strycharczuk pierwszy wykon nowej edycji podsumował słowami: –  Ja nie wiem, co to się wydarzy w tej edycji, jak taki jest początek – gratuluję!

Drugą uczestniczką, która zaczarowała scenę, była Magdalena Narożna. Wokalistka zespołu Piękni i Młodzi przeistoczyła się w postać Piotra Cugowskiego. Zaśpiewała utwór „Kto nie kochał” i zrobiła to fenomenalnie! Jej wygląd, ruchy i głos to był w 100% Piotr! – To, co udało Ci się uzyskać w ekspresji ciała, to że stałaś, ruszałaś się jak facet, to po prostu wszystko złożyło się na fenomenalny występ – powiedział Kacper Kuszewski.

Jako trzecia wystąpiła aktorka Anna Maria Sieklucka, która wprowadziła nas w romantyczny i lekko dekadencki świat Lany Del Rey. Zaśpiewała piosenkę „We were born to die” i wspaniale sobie z tym wykonem poradziła. –  To, co w Twoim występie bardzo mi się podobało, to uchwycenie takiej melancholijnej, a trochę nawet obrażonej na cały świat bohaterki, która jest samotną królową wszechświata, która przeżywa swoje emocjonalne rozterki – podsumował Kacper Kuszewski.

Czwartym uczestnikiem, który rozpalił scenę TTBZ, był aktor Michał Meyer. Wcielił się w postać charyzmatycznego i najbardziej znanego rudego wokalisty Micka Hucknalla z zespołu Simply Red.  Co to był za występ! Roztańczony rytm soul poczuli wszyscy! – Rozmawialiśmy z Małgosią, że robisz to tak, jakbyś miał za sobą co najmniej 9 odcinków – powiedział Adam Strycharczuk.

Piąty na scenie pojawił się aktor Teatru Muzycznego ROMA Paweł Góral, który brawurowo wcielił się w Violettę Villas, wykonując utwór „Pocałunek ognia”. Jego występ przyniósł mu zwycięstwo w pierwszym odcinku. – Miałeś wszystkie jej maniery! Wykorzystałeś pełne spektrum, jakie niesie za sobą Violetta. Znakomite wykonanie! – podsumowała Małgorzata Walewska.

Jako szósty w kolejności wystąpił aktor Lesław Żurek. Wcielił się w postać Jerzego Połomskiego i zaśpiewał utwór „Nie zapomnisz nigdy”. Tym wykonem wprowadził nas w fantastyczny klimat lat 70-tych. – Świetnie uchwyciłeś klimat, charakter i nastrój tamtych lat – podsumował Kacper. Natomiast Kasia Skrzynecka stwierdziła, że Lesław był przeuroczym Jerzym Połomskim. Nazwała go nawet Królem parkietu!

Siódmy uczestnikiem, który tym razem wprowadził nas w klimaty latynoskie, był aktor Piotr Gawron – Jedlikowski. Jako Alvaro Solera zaśpiewał hit „Animal” i wspaniale udało mu się uchwycić arytmiczne ruchy oryginalnego artysty… ale też świetnie zaśpiewał w języku hiszpańskim!  – Ja dzisiaj widziałam na tej scenie Alvaro Solera – powiedziała Kasia Skrzynecka.  

Ostatnim wykonem tego wieczoru był występ piosenkarki Mai Hyży. Wokalistka musiała wcielić się w postać Billa Withersa i zaśpiewała kultowy kawałek „Ain’t No Sunshin”. Swoim występem oczarowała absolutnie wszystkich. Ten wykon był magiczny i bardzo nostalgiczny. Kasia Skrzynecka podsumowała to wystąpienie jednym zdaniem: – Świetny facet jesteś, normalnie zelektryzowana jestem.

Odcinek wygrał Paweł Góral, a czek na 10 tysięcy złotych przekazał na Fundację Malwa.

Tabela wyników po pierwszym odcinku wygląda następująco:

1. Paweł  Góral

2. Tamara Arciuch

3. Maja Hyży

4. Anna Maria – Sieklucka

5. Lesław Żurek

6. Michał Meyer

7. Piotr Gawron – Jedlikowski

8. Magdalena Narożna

Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze