Twoja Twarz Brzmi Znajomo 14 - UCZESTNICY. Polsat ujawnił nazwiska nowej edycji!

2020-11-20 20:02 wp
Jurorzy w Twoja Twarz Brzmi Znajomo 31.10.2020
Autor: M. Zadawa Jurorzy w Twoja Twarz Brzmi Znajomo 31.10.2020

Mamy listę! To nowe, ekscytujące nazwiska w 14. edycji uwielbianego przez widzów show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Uczestnicy muzycznego show Polsatu są już znani! Już wkrótce startują zdjęcia do nowej edycji programu. Po raz kolejny zobaczymy zdumiewające przemiany ośmiu Gwiazd. Bohaterowie programu zawalczą o Złotą Twarz oraz czek na 100 tysięcy złotych. Czyje zmagania będziemy śledzić z zapartym tchem w nadchodzącej edycji? Sprawdź listę i zobacz galerię gwiazd kolejnej odsłony TTBZ.

W 14. wiosennej edycji show zmierzy się osiem wyjątkowych osobowości. Oprócz występujących artystów zobaczymy niezawodne jury. Oceniać będą: uwielbiana przez widzów czwórka: Małgorzata Walewska, Katarzyna Skrzynecka, Kacper Kuszewski i Adam Strycharczuk. Program poprowadzą niezmiennie – Piotr Gąsowski oraz Maciej Dowbor. Reżyserem jest Bolesław Pawica. Muzycznie nad projektem czuwa Marcin Urban. Jednak kto wystąpi w 14. edycji "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"? Poniżej przedstawiamy listę najważniejszych informacji oraz uczestników! Ich zdjęcia znajdziecie też w galerii.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 14. Treningi wokalne i choreografie

Każda z Gwiazd będzie musiała spędzić wiele godzin podczas treningów wokalnych, które poprowadzi niezastąpiona trenerka wokalna Agnieszka Hekiert! Do tego dochodzi nauka wymagających choreografii pod okiem Krzysztofa „Krisa” Adamskiego. Na koniec precyzyjna i żmudna charakteryzacja, by jak najdokładniej odwzorować wylosowaną gwiazdę muzyki polskiej bądź zagranicznej. Kiedy uczestnicy będą gotowi na występ, nasza magiczna scena zamieni się w scenografię teledysku, słynnego koncertu czy też innych okoliczności, z których zasłynął występ odgrywanej gwiazdy. Każdy odcinek wygrywa jeden uczestnik. Nagrodą niezmiennie jest czek na 10 tysięcy złotych, który zwycięzca przeznaczy na wybrany cel charytatywny.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 14 - UCZESTNICY. Kto wystąpi?

W show Polsatu zobaczymy osiem osobowości znanych  polskiego show biznesu. Aktorzy, wokaliści, dziennikarze? No właśnie. Kim są uczestnicy kolejnej odsłony programu? Na wielkiej scenie muzycznej swoje zdolności wokalno-aktorskie zaprezentują: 

  • aktorka Tamara Arciuch

Aktorka teatralna, filmowa i telewizyjna. Pracowała w największych teatrach w Polsce. Za rolę Maryny w spektaklu „Weselu” Wyspiańskiego w reż. Rudolfa Zioło otrzymała nagrodę na festiwalu w Opolu a rola Roxie Hart w musicalu „Chicago” przyniosła jej nominację do nagrody aktorki roku 2002. Na dużym ekranie debiutowała w 1997 w filmie sensacyjnym Jarosława Żamojdy „Młode wilki ½” a postać Kaśki Wojnarówny, panny młodej w głośnym filmie Wojciecha Smarzowskiego „Wesele” z 2004, jest jej najważniejszą rolą filmową. Grała również w ostatnim filmie Janusza Morgensterna „Mniejsze zło” oraz w wielu komediach romantycznych m.in: „Nie kłam kochanie” czy „Och Karol” w reż. Piotra Wereśniaka.

  • wokalistka i influencerka, Maja Hyży

Piosenkarka i influencerka. W 2013 wzięła udział w przesłuchaniach do trzeciej edycji programu X Factor, w którym zajęła czwarte miejsce. W krótkim czasie po udziale w programie nagrała dwa utwory zatytułowane „Zgadnij” oraz „Bluza”. W 2015 roku ukazała się jej pierwsza płyta o tytule „W chmurach”, a promował ją singiel „Będę kochać”. W tym samym roku wzięła udział w koncercie Superpremier na Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. W 2018 roku zakwalifikowała się do finału krajowych eliminacji do 63. Konkursu Piosenki Eurowizji.

  • aktorka Anna Maria Sieklucka

Aktorka teatralno-filmowa. Sieklucka związana jest z lubelskim Centrum Kultury i Sceną In Vitro, gdzie można ją było zobaczyć w jednej z odsłon serialu kryminalnego na podstawie twórczości Marcina Wrońskiego pt. "Ten cholerny wrzesień ". W 2019 roku wystąpiła w serialu telewizyjnym "Na dobre i na złe". Na dużym ekranie zadebiutowała wcielając się w główną bohaterkę głośnego filmu „365 dni”- Laurę Biel.

  • gwiazda disco-polo z Piękni i młodzi - Magda Narożna

Jest liderką i wokalistką zespołu disco polo „Piękni i Młodzi”, który odnosi sukcesy na polskiej scenie muzycznej. W 2012 roku wraz z ówczesnym mężem Dawidem Narożnym i Danielem Wilczewskim założyli zespół Piękni i Młodzi. Początkowo grali na weselach, jednak opublikowane teledyski do utworów na portalu YouTube zyskały po kilkadziesiąt milionów wyświetleń, a występ w muzycznym show „Must Be The Music” doprowadził ich do finału tego programu, co pozwoliło im stać się gwiazdami muzyki disco-polo.

W programie zobaczymy czwórkę aktorów. A oto i oni:

  • Lesław Żurek

ktor filmowy, telewizyjny i teatralny. Od 2005 r. absolwent Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Krakowie. Zagrał w kilkudziesięciu produkcjach filmowych i telewizyjnych. Popularność przyniosła mu rola w "Małej Moskwie" Waldemara Krzystka, za którą był nominowany do nagrody im. Zbyszka Cybulskiego. Obecnie można oglądać aktora w serialach "Barwy szczęścia" i "Stulecie Winnych", w warszawskich teatrach: „Capitol” i „6. Piętro” oraz w gościnnych spektaklach w całej Polsce.

  • Michał Meyer (Michał Kowalczyk)

Polski aktor teatralny, filmowy i telewizyjny. Jeden z najbadziej charakterystycznych i charyzmatycznych Aktorów młodego pokolenia. Studia ukończył w 2008 roku i zaraz potem zadebiutował w programie „Szymon Majewski Show“, w którym parodiował z powodzeniem między innymi Kubę Wojewódzkiego, Colina Farrella i Kamila Durczoka. Zagrał w wielu popularnych serialach, np. w „Czas Honoru”, "Drugiej szansie", "Singielce", "Prawie Agaty". Można go też zobaczyć w takich filmach, jak: "Wałęsa. Człowiek z nadziei" Andrzeja Wajdy i "Wenecja" Jana Jakuba Kolskiego, „Miasto 44” Jana Komasy. Na co dzień związany jest z teatrem STU w Krakowie.

  • Piotr Gawron-Jedlikowski

Absolwent Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej w Łodzi.Znany z ról pierwszoplanowych w „Pierwszej miłości”, „Barwach szczęścia”, „Koronie królów”. Obecnie występuje w grupach „Impro Atak!” oraz ITO Teatr, gdzie z pasją wykorzystuje różne formy improwizacji teatralnej. Tworzone z zespołem spektakle powstają ad hoc bazując na spontanicznych pomysłach widzów, dzięki czemu każdy występ jest niepowtarzalny i wyjątkowy. Przez lata współpracował z Teatrem Muzycznym Capitol we Wrocławiu, gdzie w spektaklu „Trzej muszkieterowie” grał rolę d'Artagnana.

  • Paweł Góral

Na szklanym ekranie zadebiutował rolą Roberta w popularnym „M jak miłość”. W ostatnim czasie zasłynął ze stworzenia pierwszego na świecie "insta-serialu", emitowanego w ramach insta-story na Instagramie. Zarówno sama forma, jak również kreowana przez niego postać, spotkała się z dużym zainteresowaniem użytkowników.

Najnowsze