Twoja twarz brzmi znajomo, odcinek 5. Stefano Terrazzino z gołą klatą wygrał odcinek! Wywalczył czek za Bielyje rozy

2015-04-05 1:18 ask.

Jurorzy i publiczność kończyli 5. odcinek Twoja twarz brzmi znajomo pląsając w rytmie Bielyje rozy. Stefano Terrazzino wielkim hitem Jurija Shatunova wygrał dzisiejszy odcinek. Wypadł świetnie i zdobył najwięcej punktów od jurorów i uczestników.

Stefano Terrazzino kolejny raz udowodnił, że ma nie tylko taneczne zdolności. Na scenie czuje się jak ryba w wodzie nie tylko w roli tancerza, ale też przy mikrofonie. Tym razem musiał nauczyć się śpiewać po rosyjsku. I oczywiście zrobił to znakomicie. Wcielił się w jUroija Shatunova i jego kultowym hitem Bielyje rozy rozgrzał publiczność i jurorów. - Wyglądasz jakbyś uciekł ze Stadionu X-lecia - skomentował stylizację Stefano DJ Adamus. A Kasia Skrzynecka dodała: Oryginał ma taka klatunię, a ty masz klacisko męskie. Tylko futro musiało odlecieć. Terrazzino spodobał się nie tylko jurorom. Jego występ docenili też pozostali uczestnicy i to dzięki ich punktom tancerz wygrał 5. odcinek Twoja twarz brzmi znajomo. Wygrany czek na 10 tysięcy złotych przeznaczył na pomoc niepełnosprawnego 16-letniego Dominika.

A w kogo wcielą się gwiazdy w następnym odcinku Twoja twarz brzmi znajomo? Kasia Ankudowicza będzie Natalią Oreiro, Matti Jakubiec wylosował Ricky'ego Martina, Kaja za tydzień będzie 50 Cent, Kasia Cerekwicka wylosowała Mariah Carry, Ania Czartoryska wcieli się w Gotye, Robert Rozmus będzie Ałłą Pugaczową, Grzegorz Wilk wcieli się w Janusza Panasewicza, a Stefano Terrazzino zobaczymy w skórze Cesarii Evora.

Zobacz też: Twoja twarz brzmi znajomo, odcinek 5. Zapis relacji NA ŻYWO na Se.pl [ZDJĘCIA]

Najnowsze