Widzowie wkurzeni na Polsat. Wpuszczą do telewizji tylko zaszczepionych!

2021-07-30 11:17
Twoja Twarz Brzmi Znajomo
Autor: Materiały Prasowe

Program rozrywkowy Polsatu "Twoja twarz brzmi znajomo" w ogniu krytyki. Wszystko przez to, że firma organizująca publiczność, zapowiedziała, że 15. edycja show będzie nagrywana tylko z widonią, która zaszczepiła się przeciwko COVID-19.

Zgodnie z decyzją PublicoTV, która zajmuje się organizowaniem publiczności w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", na widowni będą mogły zasiąść jedynie osoby zaszczepione na koronawirusa. Muszą mieć potwierdzeną przynajmniej jedną dawkę szczepionki 

- Bardzo prosimy, żeby każdy miał przy sobie potwierdzenie przebycia szczepienia w formie papierowej lub elektronicznej. Każda osoba uczestnicząca w nagraniu będzie musiała być w maseczce - czytamy w komunikacie umieszczonym na Facebooku. - Przy innych produkcjach typu "Mam talent" i "Milionerzy" widownia jest testowana na obecność koronawirusa. Dobro naszej publiczności i każdej produkcji jest dla nas najważniejsze - dodało PublicoTV w rozmowie z press.pl.

Nie wszystkim spodobała się ta decyzja. Pod postem pojawiły się wpisy o segregacji sanitarnej i dyskryminacji.

- Ja rozumiem stawkę itp ale dyskryminacja osób że względu na szczepienie lub nie szczepienie jest już grubą przesadą... - czytamy w jednym z komentarzy. - 11 godz w maseczke to jakieś nieporozumienie. Szczególnie że osoby mają być zaszczepione. 11 godz. nawet bez maski to walka przyjemności ze zmęczeniem. A na zaplecze do swojej ulubionej Gwiazdy też nie wpuszczą.. - dodała inna internautka.  Pisano także komentarze z hasztagiem #STOPSEGREGACJI.

Przypomnijmy, że osoba siedząca na widowni otrzymuje od organizatora 80 złotych.

W 15. edycji "Twoja Twarz Brzmi znajomo" pojawią się: Tomasz Ciachorowski, Krzysztof „Chris” Cugowski, Robert Janowski, Barbara Kurdej-Szatan, Katarzyna Łaska. Paulina Sykut-Jeżyna, Klara Williams i Adam Zdrójkowski. W show nastąpiła także spora zmiana jurorów.

Z programem pożegnał się kolejny juror! Kto zajmie wolne miejsce w "Twoja twarz brzmi znajomo"? Jego wynagrodzenie zwala z nóg!

Tamara Arciuch jako Liza Minnelli w kabaretowym stylu wyśpiewała pierwsze miejsce w 8. odcinku Twoja Twarz Brzmi Znajomo!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE