Tyle Rozenek przytyła po ciąży! Szokująca metoda powrotu do formy

2020-06-29 12:34 rr
Tyle Rozenek przytyła po ciąży! Szokująca metoda powrotu do formy
Autor: Akpa Tyle Rozenek przytyła po ciąży! Szokująca metoda powrotu do formy

Małgorzata Rozenek-Majdan (42 l.) niedawno po raz trzeci została mamą. Celebrytka ujawniła, ile przytyła w ciąży. W rozmowie z fankami przyznała także, jak zamierza walczyć z nadprogramowymi kilogramami.

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan (48 l.) 10 czerwca zostali rodzicami. Dla celebrytki i jej męża narodziny małego Henryka były spełnieniem marzeń i prawdziwą rewolucją. Maluch już towarzyszy mamie w pracy i niedawno obserwował tatę, kiedy ten bohaterko rzucił się do stawu, by ratować psa. Małgorzata chętnie opowiada fankom o swojej ciąży i pierwszych tygodniach życia jej trzeciego syna. Celebrytka wyznała niedawno, że w ostatnich miesiącach przytyła 20 kilogramów. Jednocześnie zapewniła wszystkich, że powrót do dawnej formy nie jest dla niej teraz najważniejszy. - Ja tez mam dużo nadprogramowych kg, ale na spokojnie będę się tym zajmować, teraz to nie czas na to. Najważniejsze to zdrowo się odżywiać - wyznała Małgorzata Rozenek-Majdan na Instagramie.

Wyświetl ten post na Instagramie.
Każdego dnia budząc się i zasypiając,dziękuje Bogu i losowi, że pozwolił mi zostać Mamą. Jak patrzę na swoich synów, wyrastających na wspaniałych, mądrych mężczyzn i na tego najmłodszego, który jest ukoronowaniem długich starań, to nie mogę nie myśleć, że gdyby nie In-Vitro to nie było by ich ze mną. Wiem, że dla kogoś kto nie miał problemów z zajściem w ciąże to nie jest jakiś ważny temat, ale dla mnie równy dostęp do In vitro, refundowanie tej metody, uświadamianie społeczeństwa o tym jak wyglada, to życiowa misja. Ze wszystkich ról jakie mam w życiu, rola Mamy jest najważniejsza❤️ wszystko co robię, robię z myślą o moich synach i to Oni nadają sens mojemu życiu. Jak myślę, że mogłoby ich nie być... dostaje od Was bardzo wiele wiadomości o tym, że nasza historia daje Wam nadzieje, że daje wiarę w to, że się uda. Bardzo nas to cieszy, bo nie ukrywamy, że w naszej drodze mieliśmy poważne chwile zwątpienia i braku wiary. Tylko dzięki naszym wspaniałym lekarzom: dr Lewandowskiemu i dr Kozioł z Kliniki Novum, nie załamaliśmy się i teraz patrzę na mojego Henryczka z wielką miłością, a jak Staś i Tadzio przytulają go i cała trójka jest razem to wzruszam się już zupełnie❤️ ale nie mogę wtedy nie myśleć, jak wiele par nie wytrwa do końca procedur i nie dlatego, że brak im sił czy wiary, ale dlatego, że brak funduszy i tu widzę prace dla siebie. Zrobię wszystko, żeby walczyć o refundację tej metody! Pandemia mocno zahamowała działalność mojej @mrm_fundacja Mieliśmy rozpocząć 8 marca, ale lockdown to uniemożliwił 🤷‍♀️ ale wracamy! 😁 od września ruszamy pełną parą, już teraz wróciliśmy do rozmów z naszymi partnerami biznesowymi, sponsorzy też już wiedzą jak wygląda ich sytuacja, zaczynamy podejmować wiążące decyzje a wszystko po to, żeby od września ruszyć z nowymi siłami💪 bo nie może być tak, że tylko lepiej sytuowanych stać na korzystanie z tej metody leczenia. To nie zasobność portfela powinna decydować o tym kto powinien a kto nie, stać się rodzicem. Patrzę na trójkę moich synów i wiem, że sił mi nie zabraknie 👍 bo każdy ma prawo do takiego szczęścia, które teraz jest naszym udziałem ❤️ zatem DZIAŁAMY‼️ 💪😁👍 Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj

Joanna Przetakiewicz szczerze o relacjach z Kayah. Padły mocne słowa

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.