TYLKO U NAS: Joanna Krupa wściekła na uczestniczkę Top Model: Jest mi wstyd. Żałuję, że o nią walczyłam!

2014-12-16 10:36 Deck

Justyna Pawlicka - finalistka jednej z edycji show "Top Model" - o którą Joanna Krupa zawzięcie walczyła, zajęła się produkcją i reklamowaniem naturalnych futer. Joanna Krupa, która od wielu lat aktywnie walczy o prawa zwierząt i bierze udział w kampaniach przeciwko futrom, jest wściekła. - Myślałam, że jest lepszym człowiekiem! - mówi nam zbulwersowana Joanna.  

Justyna Pawlicka nie była typową modelką. Nie była wysoka, idealnie szczupła. Miała duży biust, krągłe biodra. Kipiała seksem. Dlatego Joanna Krupa tak dobrze ją rozumiała i walczyła o nią w programie "Top Model". Niestety, dziś gwiazda jest zawiedziona swoją podopieczną - a nawet więcej: jest wściekła i nie pozostawia na niej suchej nitki. Wszystko dlatego, że Justyna zajęła się... produkcją i sprzedażą naturalnych futer.

Zobacz też: Zamachowski zostawi dzieci na święta!

- Jest mi wstyd za jej zachowanie. Myślałam, że jest lepszym człowiekiem. Jak można - po tym wszystkim, co mówiliśmy z Michałem w programie "Top Model" - promować produkcję czy sprzedaż futer?! To jest mordowanie w męczarniach niewinnych zwierząt dla MODY. Dziewczyno!!! Mam ci pokazać film PETA, jak się tę modę robi? - bulwersuje się Joanna w rozmowie z "Super Expressem".

- Zasmuca mnie to, jak można być takim ignorantem. Żaden czlowiek posiadający wiedzę na ten temat i mający jakąkolwiek wrażliwość nie miałby do czynienia nic z tym biznesem. Wstyd, Justyna. Żałuję, że walczyłam o nią w programie! - kończy smutno Krupa. Ciekawe, czy Justyna się przejmie...
Najnowsze