Uczestniczka "Mam talent!" ma raka. Jej stan jest bardzo poważny

2021-08-04 11:08
Uczestniczka Mam talent! ma raka. Jej stan jest bardzo poważny
Autor: Instagram Uczestniczka "Mam talent!" ma raka. Jej stan jest bardzo poważny

Smutne wieści na temat uczestniczki "Mam talent!". Wokalistka Jane Marczewski, która wzięła udział w amerykańskiej edycji programu, jest w ciężkim stanie. Kobieta poruszyła jurorów swoim występem i zyskała przepustkę do finałowych odcinków. Niestety, musiała zrezygnować z dalszego udziału w "America's Got Talent 2021". Jej stan się pogorszył.

Jane Marczewski to wokalistka, która wzięła udział w amerykańskim "Mam talent!". Poruszyła jurorów nie tylko swoim występem, ale też historią. Jest nieuleczalnie chora. Cierpi na nowotwór złośliwy. W "America's Got Talent" wyznała: Kiedy robiłam ostatnie badania, miałam nowotwór w płucach, kręgosłupie oraz wątrobie - wyznała. Jurorzy zaniemówili. Byli pod wrażeniem wielkiej siły i wytrwałości, która biła od wokalistki znanej również pod pseudonimem Nightbride. Lekarze dali jej 2% szans na przeżycieDwa procent to nie zero. Dwa procent to coś i chciałabym, aby ludzie o tym wiedzieli - powiedziała Jane Marczewski. Pochodząca z Ohio wokalistka dostała przepustkę do odcinków finałowych. Simon Cowell wcisnął złoty przycisk i tym samym Marczewski przeszła dalej. Niestety, jej stan zdrowia w ostatnim czasie znacznie się pogorszył: Od czasu przesłuchania moje zdrowie pogorszyło się, a walka z rakiem wymaga całej mojej energii i uwagi. Z przykrością ogłaszam, że nie będę w stanie kontynuować tej edycji AGTnapisała na Instagramie.

ZOBACZ: Robert Makłowicz zapytany o alkohol. Szczera odpowiedź na temat wódki

Pożegnała się z programem wzruszającymi słowami: To, że podzieliłam się sercem ze światem w America's Got Talent było dla mnie zaszczytem i spełnieniem marzeń. (...) Co za cud, że ból, przez który przeszłam, może zostać przerobiony na piękno, które sprawia, że ​​ludzie na całym świecie szerzej otwierają oczy. (...) Dziękuję za całe wsparcie, to znaczy dla mnie wiele! Zostańcie ze mną, wkrótce wyzdrowieję. Planuję przyszłość, a nie swoje dziedzictwo. Dość poobijana, ale wciąż mam marzenia - napisała. Trzymamy kciuki za szybki powrót do zdrowia!

SPRAWDŹ: Ida Nowakowska pozuje w kościele. Uduchowiona prezenterka pokazała zdjęcia z wycieczki

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE