Uczestniczka "Sanatorium miłości" NIE MOŻE CHODZIĆ. Koleżanka z programu musiała u niej zamieszkać

2020-08-12 17:03 doll
Uczestnicy drugiego sezonu Sanatorium miłości
Autor: AKPA Uczestnicy drugiego sezonu "Sanatorium miłości"

"Sanatorium miłości" pokazało seniorom, że jesień życia też może być ekscytująca. Wystarczy tylko otworzyć się na nowe doświadczenia i nieco ośmielić. Uczestnicy dwóch edycji programu nawiązali między sobą serdeczne relacje, które miejscami przerodziły się w miłość. Mogą na siebie liczyć także w trudnych chwilach. Takie przechodzi właśnie Halinka Biernacka z drugiej edycji programu.

Halinka Biernacka wiele przeszła. Opowiedziała o tym w drugiej edycji "Sanatorium miłości", doprowadzając do łez Martę Manowską. Kobieta została oszukana przez męża, który wziął z nią ślub tylko po to, by "poprawić sobie byt". W pewnym momencie uciekł z domu (!), narobił długów i... szantażował, że jeśli Halina nie przyjmie go z powrotem, to on popełni samobójstwo.

"Sanatorium miłości": Dramatyczna historia Haliny. Mąż ją szantażował. Chodziło o długi

"Sanatorium miłości" dało więc Halinie nowe życie: poznała przyjaciół i chociaż żadna relacja nie skończyła się damsko-męską relacją, to okazało się, że nie warto się poddawać i pełną piersią żyć do samego końca. Niestety, kobieta już na planie opowiadała, że udział w programie był dla niej także traumatyczny, bo musiała pokonać wiele barier, głównie tych wewnętrznych. Na domiar złego wróciło poważne zapalenie stawów.

Halina z "Sanatorium miłości" ledwo się porusza, właściwie nie może chodzić. W takiej sytuacji trudno o zakupy czy wyjście z domu, by po prostu z kimś pobyć. Zapalenie stawów nałożyło się jeszcze na komplikacje po wylewie. Jak informuje "Rewia", na szczęście o kłopotach Halinki usłyszała Iwona Mazurkiewicz, jej koleżanka z pokoju i była rehabilitantka! Iwonka, która sama imponuje kondycją fizyczną, postanowiła po prostu przeprowadzić się do Halinki do Kielc, by jej pomóc!

Trzeba przyznać, że to postawa godna podziwu!

Stenia i Władek z "Sanatorium miłości" - ta miłość skończyła się szybko

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze