Urbański na straży manier w "Milionerach". Brak ich graczowi?

2020-03-26 21:49 wp
Milionerzy, Hubert Urbański
Autor: X-News Milionerzy, Hubert Urbański

Hubert Urbański stoi nie tylko na straży pytań i odpowiedzi w teleturnieju TVN. Podczas rozgrywki w najnowszym odcinku "Milionerów", prowadzący odważył się na dosadną dawkę humoru. Sami zobaczcie.

Choć ostatnio Hubert Urbański w "Milionerach" naśmiewał się z uczestnika, tym razem zachował się jak obrońca... osoby towarzyszącej jednego z graczy. Przed pytaniem dotyczącym ludzkiego serca, prowadzący zapytał, na co mężczyzna przeznaczy wygraną sumę pieniędzy. Oznajmił, że zabierze swoją koleżankę z widowni do Nowego Jorku. Jednak tylko on poleci pierwszą klasą... Urbański zareagował ekspresowo: - Ona w luku bagażowym? - W walizce, zmieści się - odpowiedział Adrian z Krakowa. Prezenter przyznał, że chyba muszą sobie wyjaśnić pewne sprawy. Przyznacie, że panowie mają niezłe poczucie humoru?

Wpadka w "Milionerach". Pytanie o twórczość Henryka Sienkiewicza

Wsierdzie:

A: rozsierdzi wsie

B: to odcinek osierdzia

C: przylega do ościeżnicy

D: wyściela komory serca

Poprawna odpowiedź to D.

"Milionerzy": Prawie odpadł przez MAKARON. Urbański OSTRO komentuje

MILIONERZY - ZASADY

Tytułowy milion można zgarnąć tylko w jeden sposób. Niezbędna jest do tego wiedza i bezbłędne odpowiedzi na 12 pytań. W drodze do zwycięstwa uczestnik może skorzystać z trzech kół ratunkowych: "pytanie do przyjaciela", "pół na pół" i "pytanie do publiczności".

Najnowsze