Viki Gabor już tak nie wygląda! Odważna metamorfoza młodej gwiazdy

2020-05-28 13:30 doll
Viki Gabor już tak nie wygląda
Autor: AKPA

Nie da się ukryć, że Viki Gabor w krótkim czasie osiągnęła sukces, o jakim marzy wielu artystów. Viki, która nie skończyła nawet 13 lat, jest obecnie w gronie najpopularniejszych gwiazd show biznesu. Młoda dziewczyna idzie po swoje i ma odwagę także eksperymentować z wizerunkiem!

Viki Gabor, ulubienica nastolatków, ma nową fryzurę! To może być prawdziwym szokiem dla wielu jej fanów, bo dziewczyna zdobyła popularność nie tylko dzięki imponującemu głosowi, ale i charakterystycznemu stylowi. Jednym z jego elementów była modna, prosta i gęsta grzywka. Takie uczesanie zgapiła od Wiktorii nawet Julia Wieniawa, która niedawno pokazała się właśnie z grzywką zakrywającą czoło.

Tak wyglądają rodzice i siostra Viki Gabor z Eurowizji Junior 2019

Viki Gabor chyba jednak zapragnęła zmian! Na swoim Instagramie pokazała się bowiem... z podpiętą grzywką i odsłoniętym czołem. Wokalistka promowała tym samym płytę "Śpiewajmy razem", którą można kupić w Biedronce. Viki Gabor występuje tam między innymi z Roksaną Węgiel i zespołem 4 Dreamers. Ciekawe, czy to zmiana na stałe, czy może po prostu "fryzura po domu"...

Zobaczcie metamorfozę Viki Gabor. Robi wrażenie?

Czytaj "Super Express" bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie "Super Express" KLIKNIJ tutaj >>>

Wiśniewski o pedofilii w show-biznesie. Magazyn #HOT Ewy Wąsikowskiej-Tomczyńskiej

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.