Małgorzata Ostrowska-Królikowska pokazała ZDJĘCIE z córką i mężem. Zrobiła to w wyjątkowym dniu

2021-01-17 8:56 ej
Małgorzata Ostrowska-Królikowska
Autor: Instagram Małgorzata Ostrowska-Królikowska

Małgorzata Ostrowska-Królikowska opublikowała na Instagramie rodzinne zdjęcie z Pawłem Królikowskim i córką Julią, znaną z roli Kasi z telenoweli "Klan". „Nasza tęczowa panienka kończy 22 lata” - napisała aktorka.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska nie raz mówiła o tym, że bardzo tęskni za mężem, Pawłem, który zmarł po długiej chorobie w wieku zaledwie 59 lat. Było to ciosem dla licznej rodziny (para ma pięcioro dzieci) oraz dla środowiska aktorskiego, które bardzo ceniło i lubiło Pawła Królikowskiego, nie mówiąc o widzach. W rozmowie z pismem „Świat Kobiety” Małgorzata Ostrowska-Królikowska opowiedziała o tym, jak bardzo brakuje jej męża, oraz że nadal przechowuje należące do niego rzeczy. A także, co wyjątkowo wzruszające, że ubrania męża od czasu do czasu nosi córka. Dziwnie się czuję, kiedy słyszę jego głos z telewizora – wyznała. Małgorzata Ostrowska-Królikowska nie załamała się po śmierci Pawła tylko dlatego, że wymagało tego dobro ich dzieci. Starała się nie okazywać, jak bardzo cierpi. Dawała im miłość i wsparcie.

Z okazji 22. urodzin córki Julii aktorka, opublikowała archiwalne zdjęcie. Małgorzata i Paweł są na nim z małą Julią. Zdjęcie poruszyło fanów aktorki. Zaczęli pytać, dlaczego napisała o córce "tęczowa panienka". Aktorka pospieszyła z wyjaśnieniem: - Przed porodem Julii po deszczu na niebie ukazały się 2 wielkie tęcze 🌈🌈.....i nazywaliśmy Ją Tęczową panienką.

Ale numer! Andrzej Chyra będzie sprzątał ludziom mieszkania. Chce za to dużych pieniędzy!

Tak wygląda grób Pawła Królikowskiego na Powązkach Wojskowych | Niezapomniani
Najnowsze