Wakacyjna trasa „Lata z radiem”: Kasia Kowalska w Jedynce

2020-08-08 4:45 PAM
Kasia Kowalska koncertuje. Jej córka zdrowieje
Autor: Akpa Kasia Kowalska koncertuje. Jej córka zdrowieje

„Lato z radiem” cały czas jest w trasie. Warto włączyć radiową Jedynkę, bo oprócz najlepszej muzyki stacja przygotowała dla słuchaczy mnóstwo atrakcji. Sława Bieńczycka już dziś zabierze nas do Kleczy Górnej, by obcować z naturą. A we worek na scenie „Lata z radiem” charyzmatyczna Kasia Kowalska (47 l.) rozgrzeje słuchaczy podczas wyjątkowego koncertu online.

Dziś w Wielkim Dniu Pszczół Sława odwiedzi Interaktywne Centrum Pszczelarstwa w malowniczej Kleczy Górnej w Małopolsce. Popularna „Apilandia” to wyjątkowe, jedyne tego typu miejsce w kraju, w którym w interaktywnej, multimedialnej i jednocześnie przystępnej dla całych rodzin formie, prezentowana jest ekspozycja przedstawiająca tajniki życia pszczół. Nowoczesne instalacje i zastosowane technologie tworzą uniktowy charakter miejsca, co zapewnia pełną wrażeń aktywizację zwiedzających i niezapomnianą atmosferę.

Radiowa Jedynka co wtorek o godz. 20 zaprasza na koncerty online, które można oglądać w mediach społecznościowych i na portalu Jedynki. W najbliższy wtorek wystąpi Kasia Kowalska. Nie zabraknie jej sprawdzonych hitów, a także premierowych utworów gwiazdy.

Sex w centrum Konina

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze