Była dziecięcą gwiazdą TVP. Wyrosła na prawdziwą piękność [ZDJĘCIA]

Weronika Parys w dzieciństwie i obecnie
Autor: AKPA/Instagram Kasia z "Plebanii" wyrosła na prawdziwą piękność

Weronika Parys (27 l.) w "Plebanii" grała Kasię Cieplak, córka Krystyny (Bernadetta Machała-Krzemińska, 55 l.). Po 10 latach w 2010 roku zmieniła ją Olga Kalicka (28 l.), aktorka znana z "Rodzinki.pl". Po raz ostatni w serialu TVP1 zobaczyliśmy w 1605 odcinku serialu. Była dziecięca gwiazda TVP zrezygnowała z aktorstwa. Teraz zajmuje się fotografią i podróżami.

Po rezygnacji z gry w "Plebanii" była dziecięca aktorka wyjecała na rok do Stanów Zjednoczonych. Po powrocie do Polski zainteresowała się fotografią. W 2017 roku studiowała jeszcze dziennikarstwo ze specjalnością fotografia w Wyższej Szkole Reklamy i należała do harcerstwa (22 Warszawska Drużyna Harcerek "Olszyna" z warszawskiego Grochowa), gdzie doczekała się stopnia drużynowej.  O swoim odeściu z serialu opowiedziała w rozmowie z Fakt.pl.

"Ranczo". Tak zmieniła się Kasia Solejuk! Jej serialowe rodzeństwo także nie do poznania [ZDJĘCIA]

- Zaczęłam grać w „Plebanii”, gdy miałam 5 lat i przez długi czas było to naprawdę niesamowita przygoda i porządna szkoła życia. Jednak muszę przyznać, że z czasem zaczęło być to uciążliwe - nagrania po szkole i w weekendy, bardzo ograniczony kontakt ze znajomymi. Rówieśnicy bardzo mi dokuczali, co było dodatkową motywacją do odejścia z serialu. Dlatego już jakiś czas przed "podmianką" chciałam zrezygnować, ale nie bardzo była taka możliwość. Aż w końcu w pewnym momencie produkcja serialu chciała zmian i wtedy bardzo pokojowo się rozstaliśmy - powiedziała Weronika Parys.

Opowiedziała także o swoim zajęciu zarobkowym. - Pracuję jako lektor języka angielskiego. Nie planuję już pojawiać się w żadnych produkcjach. To po prostu nie jest tryb życia dla każdego, bardzo lubię swoje wolne weekendy - zakończyła.

Obecnie razem z przyjaciółką Izą prowadzi Project Journey. Ich wspólne fotografie można obserwować na Instagramie. W sieci umieszcza także zdjęcia ze swoim chłopakiem, Przemkiem.

Nowy grób dziecięcej gwiazdy PRL. Edward Dymek zmarł w biedzie. Niezapomniani
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze