Weronika Rosati walentynki spędzi w sądzie

2020-02-14 5:04 MD
Weronika Rosati i Robert Śmigielski
Autor: TRICOLORS/EAST NEWS Weronika Rosati i Robert Śmigielski

Aktorka Weronika Rosati (36 l.) od ponad roku toczy batalię sądową w Polsce i w USA z byłym partnerem, znanym ortopedą Robertem Śmigielskim (54 l.). Jak dowiedział się „Super Express” w walentynkowy poranek w Santa Monica odbędzie się sprawa sądowa dotycząca zmiany imienia i nazwiska ich córki Elizabeth (2 l.).

W sierpniu 2019 r. Weronika już zmieniła córce imię z Elizabeth Weronika Śmigielska na Elizabeth Valentina Rosati. Ale amerykańscy prawnicy lekarza odwołali się od tej decyzji, a sąd przychylił się do tego wniosku.
Gwiazda „M jak miłość” nie daje za wygraną i 25 listopada 2019 r. drugi raz złożyła wniosek o zmianę nazwiska dziecka. Dziś amerykański sąd zajmie się jej sprawą.
Pani Weronika będzie musiała uzasadnić, że zmiana nazwiska jest na korzyść jej córki. Ojciec może podważyć ten wniosek. Sędzia może, ale nie musi zmienić nazwiska dziecka bez zgody drugiego rodzica. Wymiar sprawiedliwości podejmuje decyzję po wysłuchaniu obu stron – mówi nam Karolina Dehnhard Esq, prawniczka z New Jersey do spraw rodzinnych i rozwodowych założycielka fundacji Divorce Dynasty pomagającej kobietom w trakcie rozwodu.

Sprawdź: Walentynki. Życzenia na walentynki i miłosne zwroty w różnych językach świata

Najnowsze