Więckiewicz pije wódkę jak rycerz Jedi! Uczył tego hollywoodzkiego aktora [WIDEO]

2019-09-22 7:56 EW-T
Robert Więckiewicz
Autor: Mati0611987 / Wikipedia CC Robert Więckiewicz

Dla Roberta Więckiewicza (52 l.) to był wielki zaszczyt. W ostatnim filmie wyprodukowanym przez Piotra Woźniaka-Staraka (+38 l.) zagrał u boku Billa Pullmana (65 l.). Amerykański aktor znany m.in. z filmu "Dzień niepodległości" ciepło wspomina polską gościnność, z jaką przyjęli go producenci "Ukrytej gry". I poznał smak wódki, którą nauczył go pić właśnie... Więckiewicz. Jak wspomina możliwości degustacyjne naszego aktora, zobacz w materiale wideo.

Zdjęcia do filmu "Ukryta gra" realizowane były w Polsce, a wiadomo, że sława naszej wódki sięga daleko za ocean, dlatego Bill Pullman, który zagrał główną rolę koniecznie chciał spróbować legendarnego trunku. Ale postanowił również poznać zwyczaje dotyczące spożywania tego wysokoprocentowego alkoholu. W tajniki i techniki picia "czystej" wprowadzał go Robert Więckiewicz. 

- Robert jest świetnym nauczycielem i wprowadził mnie w te technikalia. Jest w tym wojownikiem zen i rycerzem Jedi w jednym. Cała sztuczka polega na tym, że nawet podczas bruderszafta wciąż może się posługiwać swoim mieczem świetlnym - opowiada Bill Pullman.

Co na to odpowiedział mu Robert Więckiewicz? Koniecznie obejrzyj materiał wideo!

Robert Więckiewicz i Bill Pullman spotkali się na planie filmu "Ukryta gra". Scenariusz przewidywał sporo ich wspólnych scen, więc mieli czas na to, żeby dobrze się poznać, zwłaszcza że w scenariuszu alkohol odgrywa niebagatelną rolę.