Wielka afera w "Hotelu Paradise"! Uczestnicy okłamali produkcję? Stacja skomentowała znajomość Oli i Michała

2021-04-21 6:50 Dominika Kowalewska
Hotel Paradise TVN7
Autor: Facebook Hotel Paradise TVN7 Uczestnicy Hotel Paradise TVN7

"Hotel Paradise" to reality show, w którym młodzi, piękni i wysportowani ludzie zamykani są w hotelu. Ich zadaniem jest stworzenie par i utrzymanie się w programie tak długo, by dojść do samego finału. W ostatnim odcinku zakochani podejmują decyzję o tym, co zabiorą z programu - pieniądze i samotność czy pieniądze do podziału i miłość. "Hotel Paradise" prowadzi gwiazda "Top Model" Klaudia El Dursi.

Hotel Paradise. Ola i Michał byli razem?! Uczestniczka udawała zaskoczoną

W "Hotelu Paradise" nie ma czasu na nudę! To już trzeci sezon miłosnego reality show, w którym piękni i młodzi szukają sobie partnerów. Tym razem program zrealizowany został w zupełnie nowej lokalizacji. Wcześniej uczestnicy poznawali uroki Bali. Jednak w trzecim sezonie "Hotelu" przyszedł czas na zmiany! Produkcja przeniosła destynację na słoneczny i bardzo popularny Zanzibar. "Hotel Paradise" to przede wszystkim wielkie intrygi i owiane tajemnicą gry damsko-męskie. Ostatnio informowaliśmy o aferze, która wybuchła na wyspie! Uczestnicy nabrali podejrzeń co do Oli oraz nowego członka Hotelu - Michała. Kobieta już wcześniej wspominała, że nie był dla niej obcy. Zaraz po tym, jak nowy pojawił się w Hotelu, para utonęła w miłosnym uścisku! Chociaż wcześniej Ola udawała zaskoczoną wejściem Michała. - Olka co ty tutaj robisz? - powiedział Michał. - Sorki, że tak wolno nalewam tego szampana, ale po prostu jestem w szoku, że cię tu spotkałem. - Ja też w to nie wierzę, naprawdę! - skomentowała Ola.

SPRAWDŹ TO: Koszmarny finał w Hotel Paradise. Zbiorowy płacz i gigantyczna awantura, widzowie oburzeni.

Produkcja programu została oszukana? Stacja odpowiada

W rozmowie z portalem Plotek.pl stacja TVN postanowiła skomentować informację na temat znajomości Oli i Michała. Dodajmy, że kobieta to "stara wyjadaczka" programu - jest w nim od samego początku sezonu. W rozmowie z Luizą Ola zdradziła, że nowy uczestnik to jedynie jej kolega. Zdaniem fanów, ich zażyłość mogła być większa - zważywszy na fakt późniejszych pocałunków. - Przecież oni są para od chyba półtorej roku. Jej brat wrzucał z nią i z im zdjęcia przez całe ubiegłe wakacje. (...) Powinni zostać wyrzuceni z programu i zapłacić karę - tak brzmi fragment jednego z komentarzy widzów. Produkcja "Hotelu Paradise" odniosła się do plotek:

Hotel Paradise to format typu reality show. Wszystkie wydarzenia są pokazywane i komentowane na bieżąco w programie, dlatego zapraszamy do oglądania odcinków, w których również sytuacja Oli i Michała zostanie wyjaśniona.

Nie pozostaje nic innego jak śledzić wydarzenia na bieżąco, a prawda wyjdzie na jaw! Oglądacie "Hotel Paradise"?

Hotel Paradise. Gdzie i kiedy oglądać?

Reality show "Hotel Paradise 3" emitowane jest od poniedziałku do czwartku o godz. 20:30 na kanale TVN7 oraz w Playerze.

Hotel Paradise 3 - zwiastun i dni emisji reality show
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze