Wielka AFERA w "Milionerach". Urbański ROZWŚCIECZYŁ fanów!

2020-08-13 19:06 wp
Milionerzy: Hubert Urbański
Autor: X-NEWS

Hubert Urbański powrócił na plan "Milionerów". Z powodu pandemii koronawirusa nagrania do słynnego teleturnieju TVN zostały przełożone. Po miesiącach przerwy prowadzący show wrócił na plan. Zdjęciem pochwalił się na profilu instagramowym. Niestety, wywołało burzę! Wielka afera w "Milionerach". Zobacz, czym Urbański rozwścieczył fanów!

Hubert Urbański powoli wraca do pracy. Niestety, z powodu pandemii koronawirusa wiele programów telewizyjnych zostało zawieszonych. Do tej pory widzowie TVN oglądali powtórki ulubionego teleturnieju. Niebawem, pojawi się premierowe wydanie kolejnego sezonu show. Niestety, wielka afera w "Milionerach" wywołana przez Huberta Urbańskiego nie daje spokoju internautom. Prowadzący kultowy teleturniej pochwalił się zdjęciem z planu do nowych odcinków show. Poszło o... brak maseczki na twarzy gospodarza "Milionerów"! Urbański rozwścieczył fanów. Zapozował na tle widowni zabezpieczonej po sam nos: - Maski/przyłbice/pleksiglas - podpisał fotografię. W komentarzach wylała się lawina komentarzy z krytyką i pytaniami:

- Prowadzący nie zaraża?

- A nie mówiłam, że będą maski, ale prowadzący będzie bez?

- No właśnie, czemu prowadzący i grający bez miseczek???

Hubert Urbański postanowił odpowiedzieć krótko, zwięźle i na temat: - Bo zachowujemy dystans - uspokoił fanów. Zobaczcie, jak wyglądają "Milionerzy" zza kulis: