Wielka gwiazda Gogglebox TTV pokazała ciało po porodzie. PORAŻAJĄCY widok [ZDJĘCIA]

2020-10-21 22:47 ksz
Ewa Mrozowska z Gogglebox. Przed telewizorem
Autor: Instagram Ewa Mrozowska z "Gogglebox. Przed telewizorem"

Ewa Mrozowska to jedna z gwiazd programu TTV "Gogglebox: Przed telewizorem". Pochwaliła się perfekcyjną sylwetką i wyrzeźbionym brzuchem. Fanki zazdroszczą jej wysportowanego ciała. Szokujące jest to, że 10 miesięcy temu celebrytka urodziła dziecko! Taka metamorfoza jest nie do uwierzenia. Zobaczcie, co Ewa radzi innym kobietom.

Ewa Mrozowska w programie „Googlebox. Przed telewizorem” występuje ze swoją przyjaciółką Sylwią Bombą. Mrozowska jest wizażystką i stylistką fryzur.  Współpracowała z wieloma magazynami modowymi oraz gwiazdami. Od siedmiu lat jest szczęśliwą mężatką, a 10 miesięcy temu urodziła syna Leona. 

Ewa szybko wróciła do swojej dawnej formy i zdradziła, jak się teraz czuje: - Ciało się zmienia i tego trudno uniknąć ale można sobie pomoc! Być aktywnym przed ciążą, w ciąży trzymać się BMI ciąży, no i po jakimś czasie wdrożyć na nowo ruch w życie! Ale wszystko bez ciśnienia i na spokojnie! (...) Może pomyślicie „ta to ma szczęście” albo „bez rewelacji” ważne, że ja się dobrze czuję i piszę o swoich odczuciach, nic więcej! Jej zdjęcia wywołują szok, bo celebrytka zapewnia, że nie ma czasu na ćwiczenia i trenuje tylko dwa razy w tygodniu.

Zobacz także: Gwiazda "Gogglebox" przeszła GIGANTYCZNĄ METAMORFOZĘ [ZDJĘCIA]

Dorota Gardias: Miałam koronawirusa, sąsiedzi omijają mnie szerokim łukiem.
Najnowsze