WIELKA PORAŻKA w Milionerach! Od razu po zaznaczeniu odpowiedzi zrozumiał swój błąd. Przegrał naprawdę dużo!

2021-06-09 20:53
Milionerzy TVN
Autor: AKPA Milionerzy TVN

Trudne pytania i jeszcze trudniejsze odpowiedzi. W "Milionerach" uczestnicy muszą stanąć do walki aż dwanaście razy, by wygrać główną nagrodę. Mają do dyspozycji trzy koła ratunkowe, po które sięgnąć mogą w najtrudniejszych momentach. Niestety, czasem takich chwil jest więcej niż możliwości pomocy. Wybraliśmy kolejne pytanie, z którym uczestnik sobie nie poradził. Sprawdź, czy znasz poprawną odpowiedź. Które z tych mitologicznych stworzeń zostawi taki sam trop jak Pegaz?

Ostatnio na antenie stacji TVN możemy oglądać odcinki ubiegłych sezonów, w których gracze dają z siebie wszystko! Mało brakowało, a w "Milionerach" padłby kolejny milion. Sprawdź, z jakim pytaniem nie poradził sobie uczestnik TUTAJ: Milionerzy: Mało brakowało, a byłby kolejny MILIONER. Ta pomyłka może śnić się po nocach! Wybraliśmy kolejne ciekawe pytania z "Milionerów". Sprawdź, czy znasz poprawną odpowiedzieć.

Które z tych mitologicznych stworzeń zostawi taki sam trop jak Pegaz?

A. Cerber

B. centaur

C. Sfinks

D. cyklop

Tak brzmiało pytanie za 125 tys. złotych. Uczestnik ucieszył się, bo znał odpowiedź! Bez zastanowienia postawił na odpowiedź C, tłumacząc, że Sfinks to połączenie lwa i orła. Dopiero po ostatecznym zaznaczeniu mężczyzna zrozumiał, że popełnił błąd! Pomylił Sfinksa z gryfem. Cały tok rozumowania okazał się błędny - chodziło przecież o ślady, czyli kończymy w kształcie kopyt (Pegaz to koń ze skrzydłami). Takim oto sposobem zakończył grę, zabierając ze studia 40 tys. złotych. A które odpowiedź była poprawna? Oczywiście B - centaur.

SPRAWDŹ TO: "Milionerzy": Gracz WYŚMIANY. Pierwsze pytanie i INTERWENCJA. Co jest ścianami namiotu z pałatek?

Milionerzy - zasady

Zasady programu są proste. Na drodze do miliona stoi 12 pytań, z czego za pytaniem drugim i siódmym kryje się kwota gwarantowana (1000 zł i 40 000 zł). Pytania dotyczą wiedzy z różnorodnej tematyki - od polityki do rozrywki. Uczestnik ma 4 warianty odpowiedzi. Prawidłowa jest tylko jedna. W razie trudności, zawodnik może skorzystać z trzech kół ratunkowych. Są nimi: "pytanie do przyjaciela", "pół na pół" i "pytanie do publiczności".

Dominika Kowalewska
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze