Wielka tragedia słynnej influencerki. Straciła wszystko!

2020-06-02 20:36 wp
Wielka tragedia słynnej influencerki. Straciła wszystko!
Autor: Instagram @zuziagorska

Słynną influencerkę spotkała ogromna tragedia. Gwiazda internetu straciła cały dobytek. Wszystko przez pożar, który zniszczył rodzinny pensjonat. Żywioł pojawił się w nocy, a akcja ratunkowa trwała cztery godziny. Teraz, influencerka prosi o pomoc.

Zuzia Górska to gwiazda internetu, która posiada nie tylko swoją markę modową. Wraz z rodzicami prowadzi pensjonat na Podkarpaciu, Dom na Piekle - Piekło Niebo. Niestety, kompleks uległ częściowemu spaleniu. To wielka tragedia na Górskiej i jej rodziny, przeprosiła też swoich gości: - Dziś w nocy w pożarze straciliśmy część naszych marzeń. Na to co mogło się wydarzyć, cieszymy się, bo wszyscy żyjemy i że zostało nam aż tyle. Proszę o wyrozumiałość, przepraszam wszystkich, którzy mieli u nas rezerwacje na najbliższe dni, zrobimy wszystko, abyście mogli do nas jeszcze kiedyś przyjechać.

Influencerka założyła także zbiórkę, ponieważ oprócz budynków, żywioł zabrał cenną kolekcję motocykli: - W tym wszystkim nas, dzieci i wnuki, najbardziej boli to, że w pożarze spłonęła kolekcja motocykli naszego taty i dziadka - Erwina Gorczycy, który w świecie motocyklowym dał się poznać jako niezwykłej klasy motocyklista i wyjątkowy człowiek. Przez całe życie spędzał dni i noce w różnych garażach, budując tom co właśnie stracił. Miało to być zabezpieczeniem na starość, a tato ma już ponad 60 lat i teraz właśnie, kiedy miał nareszcie odetchnąć, pożar mu to zabrał

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj