Wielki gwiazdor zaliczył WIELKĄ WPADKĘ. Opublikował zdjęcie WIELKIEGO PENISA!

2020-09-15 14:54 vip
Chris Evans pokazał PENISA
Autor: Eastnews/Twitter Chris Evans pokazał PENISA

Niebywałe! Ogromną wpadkę zaliczył wielki gwiazdor światowej sławy. Mężczyzna przypadkiem pokazał całemu światu nagą fotkę. Chris Evans opublikował zdjęcie wielkiego penisa! Cóż za WIELKI PECH. Poznajcie szczegóły tego niefortunnego zdarzenia...

Chris Evans to amerykański aktor i producent filmowy, który sławę zyskał głównie jako odtwórca jednej z głównych ról w filmach o superbohaterach. Wielki gwiazdor świetnie sprawdza się w pracy na wielkim ekranie. Jednak jak się okazuje, ma chyba problemy z obsługą mediów społecznościowych. Mężczyzna zaliczył wielką wpadkę i pokazał intymną część ciała na Instagramie. Wielka prawda wyszła na jaw! Chris Evans podczas rodzinnej gry w tak zwane "Czółko" przez przypadek pokazał obserwatorom rolkę z aparatu, na której mogli zobaczyć mnóstwo zdjęć z prywatnej galerii. Wśród nich znalazło się przyrodzenie aktora. Evans opublikował zdjęcie wielkiego penisa! Szok i niedowierzanie! Mimo, że usunął materiał dość szybko - w sieci nic nie ginie. Internauci od razu rozprzestrzenili jego nagie zdjęcie, które można zobaczyć na Twitterze - kliknij TUTAJ na własną odpowiedzielność!

Wielki gwiazdor zabrał głos

Evans postanowił zabrać głos po dwóch dniach milczenia. Wielki gwiazdor, który zaliczył wielką wpadkę i pokazał wielkiego penisa, wykorzystał sytuację! Namawiał internautów do głosowania: - Gdy już zyskałem twoją uwagę… GŁOSUJ 3 listopada! - napisał. Posłuchalibyście takiego przykładu?

Najnowsze