Wielkie gwiazdy disco polo OKRADZIONE. Jest nagroda!

2020-10-30 8:22 wp
Wielkie gwiazdy disco polo OKRADZIONE. Jest nagroda!
Autor: Instagram @evamariuszbasta Wielkie gwiazdy disco polo OKRADZIONE. Jest nagroda!

Szokujące doniesienia! Wielkie gwiazdy disco polo zostały okradzione. Ktoś rzucił się na własność zespołu Basta. Na oficjalnym profilu liderki Ewy Basty pojawiło się oficjalne oświadczenie. Jest nagroda!

Wielki dramat twórców takich hitów jak "Hej czy Ty wiesz", "Już nie zatańczy dla mnie" czy "Kocham ten stan". Członkowie zespołu disco polo Basta padli ofiarą złodziei! Gwiazdy straciły swój cenny skarb. Zaniepokojeni od razu napisali oświadczenie z prośba o pomoc. Ich fani bywają niezawodni, dlatego zapewnili, że za pomoc czeka nagroda! Okazuje się, że zespół disco polo stracił swoją domenę: - Misiaki. Skradziono nam stronę Basta. Prawdopodobnie zagraniczny haker będzie próbował stworzyć farmę lajków. - czytamy na Instagramie.

ZOBACZ: Gwiazda disco polo została mamą! Ciąże utrzymywała w tajemnicy

Zespół Basta złożył też fanom kuszącą propozycję: - Czy ktoś jest w stanie pomóc nam ją odzyskać? Odpłatnie oczywiścieZgłoszenia piszcie na maila - apelowały gwiazdy. Opłaciło się! Sprawa szybko została rozwiązana: - Udało się. Odzyskaliśmy tę stronę. Na adminów weszło 3 osoby o imieniach Hazoor, Mohamed, Els Ya. Na redaktorów z 5 podobnych. Sami sobie odpowiedzcie po choinkę... bo ja nie kumam. Wstawiali filmiki z trąbki... zapraszali już nawet ziomków do polubienia. Masakra... Na szczęście nie dopatrzyli się jednej rzeczy... i bang. Eva, Mariusz i Monia dali im łomot - czytamy. Gwiazdy disco polo mogą odetchnąć z ulgą.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Wielki DRAMAT słynnej gwiazdy disco polo. Jej malutki SYNEK trafił do SZPITALA!

Półnagie gwiazdy disco polo smażą się na słońcu... Gorące wideo!
Najnowsze