Wielkie powroty i światowe gwiazdy. Ogromne emocje w nowym odcinku "The Voice of Poland"

2020-11-19 17:10 dkow
The voice of poland
Autor: Screenshot Facebook The Voice of Poland TVP

"The Voice of Poland" nieustannie zaskakuje! W najbliższym odcinku scenę do czerwoności rozgrzeje ogólnoświatowa gwiazda, która w latach 90. występowała w legendarnym zespole. Czekają nas też wielkie powroty - kolejny były juror będzie gościem muzycznego show!

Za nami pierwszy finałowy odcinek muzycznego show TVP "The Voice of Poland". Z powodu nowych obostrzeń, produkcja programu zdecydowała o zmianie formuły tej części rozgrywki. Zamiast odcinków na żywo, serwowane jest nagranie, a  zwycięzców wyłania jury. I choć brakuje emocji związanych z kibicowaniem swoim faworytom, za pośrednictwem głosowania sms, producenci szykują dla widzów szereg niespodzianek! W tym odcinku będzie ich całkiem dużo. 

Zobacz też: Steczkowska w koronie przyćmiła wokalistów The Voice. Górniak zazdrości

Na początku lat 90. podbili serca całego świata. Przeboje jedenastoosobowego zespołu „The Kelly Family” święciły triumfy na listach przebojów niemal w każdym kraju. Rodzinna formacja grała koncerty w największych i najbardziej prestiżowych miejscach na globie, niejednokrotnie dla 250-tysięcznej publiczności. Dziś wielu członków zespołu skupia się na solowych karierach. Paddy Kelly znany obecnie jako Michael Patrick Kelly już w sobotę wystąpi na scenie „The Voice of Poland”. W swoim dorobku artystycznym muzyk ma cztery albumy studyjne a jego utwory stały się niezwykle popularne m.in.: w Niemczech, Austrii i Szwajcarii. W 2018 roku Michael Patrick Kelly był także trenerem ósmej edycji programu "The Voice of Germany". W najbliższą sobotę amerykańsko-irlandzki muzyk wystąpi na scenie „The Voice of Poland”, na której zaśpiewa swój singiel „Beautiful Madness”. Dotarł m.in. do pierwszego miejsca najpopularniejszych piosenek radiowych w Polsce.

Oprócz światowej sławy wokalisty, w drugim odcinku finałowym „The Voice of Poland” zobaczymy: Alę Tracz - tegoroczną reprezentantkę Polski w Konkursie Piosenki Eurowizji dla Dzieci 2020 oraz trenerkę pierwszej edycji dwójkowego talent show - Ania Dąbrowska.

Drugi odcinek finałowy jedenastej edycji „The Voice of Poland” już w najbliższą sobotę o godzinie 21:00 w TVP2.

Najnowsze