Wiemy, dlaczego Sławomir z "Rolnik szuka żony" jest tak oschły. Przeżył dramat

2019-10-09 12:53 rr
Marta Manowska i Sławomir z Rolnik szuka żony
Autor: Facebook/Rolnik szuka żony TVP Marta Manowska i Sławomir z "Rolnik szuka żony"

Sławomir Banasiak (35 l.) jest jednym z rolników szukających miłości w 6. sezonie programu "Rolnik szuka żony". Mężczyzna do tej pory nie miał szczęścia do kobiet, a jedna z jego wybranek boleśnie złamała mu serce.

W 6. sezonie "Rolnik szuka żony" występuje sympatyczny strażak Sławomir. Mężczyzna do tej pory nie miał szczęścia w miłości. "Rewia" poinformowała jednak, że w życiu rolnika była już kobieta, którą chciał poślubić. - Sławek miał narzeczoną - powiedziała w rozmowie z gazetą mama rolnika. Wybranka Sławomira przez 2 lata zwodziła go obietnicami, że zostanie jego żoną i przyjdzie na gospodarkę. Niespodziewanie zerwała jednak znajomość. Zachowanie kobiety było ogromnym ciosem dla Sławomira. Po tych dramatycznych przeżyciach rzucił się on w wir pracy.

Choć od bolesnego rozstania Sławomira  z narzeczoną minęło już trochę czasu, to rolnik wciąż ma problem z zaufaniem i jest bardzo ostrożny w kontaktach z kobietami. Jego dystans i rezerwa są widoczne w "Rolnik szuka żony". Mężczyzna nie chce znów cierpieć, dlatego w programie jest dość wycofany, wykazuje się dużym spokojem i stroni od przesadnych emocji.

Najnowsze