Nie uwierzycie, co działo się na weselu Miszczaka i Cieślak! Rodzicom panny młodej musiało być przykro?! [ZDJĘCIA]

2021-08-22 14:38
Ślub i wesele Edwarda Miszczaka i Anny Cieślak
Autor: ART SERVICE Ślub i wesele Edwarda Miszczaka i Anny Cieślak

Ślub Edwarda Miszczaka i Anny Cieślak od kilku dni jest tematem numer jeden w mediach. Choć miał się odbyć w wielkiej tajemnicy, to dziennikarze i paparazzi bez większego trudu poznali szczegóły uroczystości. Na miejscu byli też nasi fotoreporterzy. Wiemy, co działo się na weselu dyrektora TVN i młodej aktorki. Słowa, które wypowiedział jej ojciec wyjątkowo poruszyły gości. Poznajcie szczegóły.

21 sierpnia Edward Miszczak i Anna Cieślak powiedzieli sobie "tak" przed ołtarzem. Sakramentu udzielił im słynny ksiądz Sowa z Krakowa, a czytania robili Daniel Olbrychski i Andrzej Seweryn. Na gości czekały busy marki mercedes, które zawiozły ich na miejsce imprezy.

NIE PRZEGAP: Andrzej Piaseczny zrobił sobie zęby! Ten widok POWALA! [ZDJĘCIA]

Wesele Edwarda Miszczaka i Anny Cieślak odbyło się w krakowskim Hotelu Rubinstein. Goście mieli do dyspozycji 3 piętra. Na najniższym poziomie siedziała najbliższa rodzina młodej pary - rodzice panny młodej i dwie siostry, a także syn Miszczaka z rodziną. Piętro wyżej siedzieli m. in.: Agnieszka Woźniak-Starak, Kuba Wojewódzki, Daniel Olbrychski z żoną Krystyną i Monika Olejnik z partnerem.

Tak wyglądało wesele Edwarda Miszczaka i Anny Cieślak. Wzruszające słowa ojca

Uroczystość rozpoczął krakowski pianista, który grał między innymi piosenki Marka Grechuty i z Piwnicy Pod Baranami. Goście śpiewali i było bardzo rodzinnie i biesiadnie. Para młoda odtańczyła pierwszy taniec, a później goście tańczyli do muzyki puszczanej przez DJ-a. Do jedzenia na weselu goście mieli zupę z borowików, risotto, sałatkę, a na deser mus malinowy z gorzką czekoladą. Do picia podawano wino lub wódkę. 

Mimo, że wesele odbywało się na trzech piętrach, na każdym poziomie goście mogli zobaczyć, co dzieje się na piętrze młodej pary. Użyto kamer i monitorów telewizyjnych, które transmitowały na żywo obraz z najniższego piętra. 

Ojciec Anny Cieślak wygłosił wzruszające przemówienie. Wyznał, że właśnie dziś, w dniu ślubu córki, razem z żoną obchodzą 50. rocznicę ślubu - Złote Gody. Jednocześnie zdradził receptę, jak utrzymać tak długo związek i życzył młodym, wielu lat w szczęściu. Myślicie, że mimo wszystko rodzicom panny młodej było przykro, że córka przyćmiła swoim ślubem tak ważne dla nich święto? 

Zobaczcie w galerii zdjęć niżej zdjęcia z ich wesela.

NIE PRZEGAP: Małgorzata Opczowska i Jacek Łęski powiedzieli sobie TAK na plaży w Jastarni! Syn poprowadził mamę do ślubu! [ZDJĘCIA]

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE