Wieniawa chce do "Tańca z Gwiazdami"! Odważna deklaracja

2019-09-17 11:17 KS
Julia Wieniawa
Autor: AKPA Julia Wieniawa

Julia Wieniawa ciągle stawia sobie nowe wyzwania. Piosenkarka, aktorka i influencerka chciałaby zasłynąć również jako tancerka. Przyznała, że marzy o "Tańcu z Gwiazdami"! Wieniawa dostawała już wcześniej propozycje wzięcia udziału w show, jednak odmawiała. Czy czegoś się obawia?

Julia Wieniawa to gwiazda młodego pokolenia, której kariera rozwija się w zawrotnym tempie. Aktorka od niedawna wciela się w postać Ady w serialu "Zawsze warto". Oprócz tego cały czas rozwija swoją muzyczną karierę, a także jest bardzo aktywna w social mediach. Życie artystki płynie w szalonym tempie. Mimo wszystko, Wieniawa ciągle zaskakuje swoją energią. Ostatnio podzieliła się swoim niespełnionym marzeniem. Od dziecka lubiła tańczyć: - Mam takie cudowne sukienki, też bym chciała wystąpić w tym programie. Kocham tańczyć. Dlaczego do tej pory nie widzieliśmy jej w programie "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" ?

Okazuję się, że Julia dostawała wcześniej propozycje wystąpienia w tanecznym show. Jednak nigdy z nich nie skorzystała. Przebojowa gwiazda miała obawy, co do programu. Zdała sobie sprawę, że treningi w programie pochłonęłyby mnóstwo jej cennego czasu. A przecież musi skupić się na swojej dotychczasowej działalności. Wieniawa bierze na siebie zbyt dużo. Może powinna trochę odpuścić i w końcu spełnić swoje marzenie, jakim jest udział w programie "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" ?

Najnowsze