Wieniawa jako dziecko korzystała z pomocy WOŚP. To było tuż narodzinach...

2020-01-13 12:19 wp
Wieniawa jako dziecko korzystała z pomocy WOŚP
Autor: Instagram Julia Wieniawa

Julia Wieniawa jako dziecko korzystała z pomocy Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Podczas 28. finału WOŚP, aktorka wspierała fundację Jurka Owsiaka. Młoda gwiazda wyznała, dlaczego zdecydowała się przyłączyć do ogólnopolskiej akcji charytatywnej. Sami zobaczcie!

Choć finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy za nami, na podanie ostatecznej kwoty będzie trzeba trochę poczekać. Ilość zebranych pieniędzy zadeklarowana pod koniec niedzielnego wieczoru 28. Finału #WOSP jest REKORDOWA. Sprawdzisz ją TUTAJ. Cały świat zagrał wspólnie z Jurkiem Owsiakiem na rzecz oddziałów chirurgii i kardiochirurgii dziecięcej.

Wieniawa jako dziecko korzystała z pomocy WOŚP

Wśród osób wspierających Fundację, znalazła się cała plejada gwiazd, a wśród nich Julia Wieniawa. Na kanapie "Dzień Dobry TVN" wyznała co skłoniło ją do wsparcia WOŚP. Sama w dzieciństwie korzystała ze sprzętu ufundowanego przez słynną organizację. - Jestem pokoleniem, które skorzystało z pomocy Jurka Owsiaka. Jako niemowlę, tuż po narodzinach, skorzystałam z urządzeń do badania słuchu. Ta pomoc WOŚP-u jest realna i widoczna wszędzie - wyznała.

Wieniawa wspiera licytacje dla WOŚP

Młoda aktorka postanowiła wesprzeć licytację dla WOŚP. Na aukcje została wystawiona wspólna kolacja z gwiazdą, w jednej z warszawskich restauracji. - Ten kto wylicytuje kolację może wybrać restaurację, ja stawiam. Mam nadzieję, że spędzimy miły wieczór i zjemy coś dobrego - powiedziała Wieniawa. Szczęściarze mogą próbować swoich sił do 14 stycznia.

Wyświetl ten post na Instagramie.
WOŚP! ❤️💋 Post udostępniony przez Julia Wieniawa-Narkiewicz (@juliawieniawa)
Najnowsze