Wieniawa pokazała, jak wysoko podnosi nogę. Teraz zachęca do tego innych [WIDEO]

2020-04-02 12:05 rr
Wieniawa pokazała jak wysoko podnosi nogę. Teraz zachęca do tego innych
Autor: Akpa Wieniawa pokazała jak wysoko podnosi nogę. Teraz zachęca do tego innych

Julia Wieniawa (21 l.) pochwaliła się w sieci, jak wysoko potrafi podnieść nogę. Popularna aktorka postanowiła w ten nietypowy sposób rozpocząć swój własny, internetowy challenge. Na czym polega wyzwanie rzucone przez Julię?

Nudzisz się w domu? Spróbuj swoich sił w #wieniawachallenge. Julia Wieniawa rozpoczęła na swoim profilu instagramowym nową zabawę. Aktorka namawia, by pokazać w sieci, jak wysoko jesteśmy w stanie unieść nogę. Do udziału w zorganizowanym przez siebie wyzwaniu nominowała uczestników ostatniej edycji "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" oraz wszystkich internautów. Kto się skusi i ulegnie modzie na rozciąganie?  - Jak wysoko podniesiecie nogę? 😜Pokażcie! #wieniawachallenge Nominuję całą edycję @tanieczgwiazdami i Was wszystkich Kochani🖤 Wstajemy z kanap i się rozciągamy!!! #zostańwdomu - napisała Julia na Instagramie.

Wideo, którym 21-latka pochwaliła się w sieci robi piorunujące wrażenie. Widać, że Julia Wieniawa jest w świetnej kondycji fizycznej. Wyjątkowe rozciągnięcie z pewnością zawdzięcza regularnie uprawianej jodze oraz niedawnym treningom do "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami".

Super Raport - odc. 9. Goście: Michał Woś, Maciej Hamankiewicz (01.04.2020)

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze