Odważne zdjęcie Wieniawy z ukochanym. Mimo zimna nie stronią od czułości

2021-01-21 15:02 dkow
Julia Wieniawa
Autor: KAMIL PIKLIKIEWICZ/Dzien Dobry TVN/East News

Młoda aktorka jest osobą bardzo aktywną w sieci. Jednak większość jej postów dotyczy marek, których jest właścicielką lub jej pracy. Tym razem podzieliła się z internautami czymś wyjątkowym!

Choć są ze sobą już kilka miesięcy, do tej pory trudno było dostrzec na ich profilach oznaki miłości. Julia Wieniawa (22 l.) i Nikodem Rozbicki (28 l.) to gorąca para ubiegłego roku! Jak informowaliśmy, ich wspólne kupno choinki mogło zakończyć się tragicznie! Zakochani większość wspólnych chwil zatrzymują dla siebie, ale tym razem zrobili wyjątek. Jedno ze zdjęć zdradziło prawdę na temat ich związku.

Zobacz też: Iwona i Gerard z "Sanatorium miłości" szczerze o swoim "okresie godowym". Nie uwierzysz, co wyprawiają w łóżku!

Para wybrała się w zimową podróż nad najbardziej popularne jezioro w Polsce! Nad Morskim Okiem dostrzegli walory śnieżnej zimy i zapozowali do kilku zdjęć. Zakochani a to patrzą na obiektyw, a to na siebie, by w końcu Nikodem mógł... ukraść Julii choć jeden pocałunek. Internauci oszaleli! Warto zaznaczyć, że zarówno konto w mediach społecznościowych młodej i przedsiębiorczej aktorki, jak i konto jej partnera, cieszą się ogromną popularnością! Pod zdjęciami pojawiło się wiele pochlebnych komentarzy:

"Jeżeli mam być szczera to pośród tych wszystkich chłopaków, z którymi się pokazywałaś publicznie, to właśnie przy Nikodemie wyglądasz na naprawde zakochana i szczęśliwą. Bez udawania, tak po prostu widać że nadajecie na tych samych falach, z jedną wspólną energia. 💋 Życzę Ci, aby to szczęście i miłość się rozwijała i nigdy nie ustala 💋🥰"

"Cudownie wyglądacie 🥰 dużo szczęścia" - pisali internauci.

Piękne krajobrazy i śnieżna zima skłaniają do czułości! Któż z nas oparłby się całusom?

Julia Wieniawa pokazuje nowe mieszkanie.
Najnowsze