Wieniawa w "Tańcu z Gwiazdami". Pisze o strachu

2020-01-24 11:05 wp
Wieniawa Tańcu z Gwiazdami. Pisze o strachu
Autor: AKPA

Julia Wieniawa (22 l.) wystąpi w "Tańcu z Gwiazdami". Jej fani są zachwyceni! Jednak aktorka chyba nie do końca czuje się pewnie... Na Instagramie pisze o strachu i obawach związanych z udziałem w show. Sami zobaczcie!

Julia Wieniawa będzie jedną z największych gwiazd, które pokażą na co je stać na parkiecie "Dancing with the Stras. Taniec z Gwiazdami"! Młoda gwiazda już ćwiczy seksowne ruchy. Nic dziwnego, fani mają wobec niej wielkie oczekiwania. Wieniawa przyznała, że jest to dla niej stresujące wydarzenie. Na profilu instagramowym ogłosiła, że spełni swoje marzenie i wystąpi w show: - Już jako mała dziewczynka marzyłam o zatańczeniu na tym słynnym parkiecie. Jak przyznała, dopiero teraz poczuła, że to odpowiedni moment.

WIENIAWA "TAŃCU Z GWIAZDAMI". PISZE O STRACHU

Mimo wielkiego marzenia, aktorka wyznała, że jest to dla niej stresujące wydarzenie. Napisała też o strachu: - Czuję naprzemiennie strach i podekscytowanie tym faktem. Nie ukrywam, że to będzie dla mnie coś zupełnie nowego, ponieważ nigdy nie uczyłam się tańca towarzyskiego. Mam nadzieję, że sobie poradzę - czytamy na Instagramie gwiazdy. Myślicie, że ma szansę na wygraną?

ZOBACZ: Vega rozebrał Wieniawę [ZDJĘCIE]

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze