Wiktoria Gąsiewska już tak nie wygląda! Co się stało z jej twarzą?! Ten widok może zszokować wielu

2020-12-01 17:32 sylwiab
Wiktoria Gąsiewska
Autor: AKPA Wiktoria Gąsiewska

Wiktoria Gąsiewska jest nie do poznania. Gwiazda serialu Rodzinka.pl już tak nie wygląda. Wielu zaczęło zastanawiać się, co się dzieje z jej twarzą? Czyżby jednak aktorka zdecydowała się na zabiegi medycyny estetycznej? Jej najnowsze zdjęcia mogą zszokować wielu.

Wiktoria Gąsiewska ostatnio ciągle zaskakuje ostrymi metamorfozami. Gwiazda serialu Rodzinka.pl kilka miesięcy temu w rozmowie z Kozaczkiem zapewniała, że nie planuje zabiegów medycyny estetycznej. 

NIE PRZEGAP: Mąż zostawił Dodę i wyprowadził się z ich mieszkania?! Nowe, szokujące doniesienia!

- Sama nie podjęłam się żadnych zabiegów. Mam 21 lat, więc nie potrzebuję takich rzeczy - powiedziała Wiktoria Gąsiewska i podkreśliła, że nie krytykuje osób, które podjęły się takich zabiegów.

Wiktoria Gąsiewska jest nie do poznania! Co się dzieje z twarzą gwiazdy Rodzinka.pl?!

Wiktoria Gąsiewska zaczęła eksperymentować ze swoim wizerunkiem, a jej ostatnie zdjęcia wywołały nie lada poruszenie. Nie da się jednak nie zauważyć, że szczupła i pociągła twarz zaczęła przybierać rysów, które styliści uważają za idealne czyli owalnych i lekko wydłużonych. Wiktoria Gąsiewska zdecydowanie nie wygląda już jak nastolatka, którą pamiętacie z serialu Rodzinka.pl. Pod jej zdjęciem pojawiły się ciekawe porównania, kogo przypomina teraz aktorka. 

NIE PRZEGAP: Nagranie z szaleństwem Anny Muchy wprawiło w osłupienie wielu. Nie zdążyła się nawet ubrać?! [VIDEO]

- "Kobieta kameleon, raz Kate Winslet innym razem Penélope Cruz", "Polska Shakira", "Myślałam, że to Jennifer Lopez", "Wooo, jaka podobna do Marceliny Zawadzkiej" - czytamy w komentarzach.

Wiktoria Gąsiewska zrobiła sobie także grzywkę. Na ostatnich zdjęciach postawiła na mocny makijaż, rozpuszczoną burzę loków i zapozowała do nich w czapce, przypominając fanom, że idzie zima i należy ją ubrać na głowę. Poniżej znajdziecie najnowsze zdjęcia gwiazdy serialu Rodzinka.pl, a w galerii fotografie sprzed metamorfozy. Trudno oderwać od nich wzrok, bo zmiany są wręcz zauważalne gołym okiem. Czyżby to efekt kolejnej diety zmieniającej rysy twarzy?

NIE PRZEGAP: Filip Bobek przekazał informacje o niewyobrażalnej tragedii. Rodzina przeżywa koszmar, trwa walka o życie

Blog Ewy Wąsikowskiej: Zdrójkowski dementuje: „Nie jestem gejem”. Ale czy ktoś mu wierzy?

ROZWIĄŻ QUIZ: Po ustach, nodze lub... PUPIE! Czy rozpoznasz gwiazdę po TEJ części ciała? [QUIZ]

Damskie ubrania w okazyjnych cenach. Zajrzyj na stronę top secret kod rabatowyi zrób tańsze zakupy.

Najnowsze