Wiśniewski atakuje Wojewódzkiego po filmie Latkowskiego: Komuś się w życie zesr***

2020-05-26 9:00 MGa
Michał Wiśniewski i Kuba Wojewódzki
Autor: AKPA Lider Ich Troje zaatakował "króla TVN-u"

Michał Wiśniewski odniósł się do filmu "Nic się nie stało" Sylwestra Latkowskiego, w którym padły oskarżenia o pedofilską stronę Zatoki Sztuki, sopockiego klubu, w którym chętnie bywali polscy celebryci. Jedną z takich osób był Kuba Wojewódzki, któremu lider Ich Troje nie szczędził słów krytyki.

Wiśniewski skomentował aferę, która wybuchła po emisji filmu "Nic się nie stało". Wokalista podczas komentowania na żywo w mediach społecznościowych odniósł się do wpierania Zatoki Sztuki przez znanych Polaków. 

- Bardzo często przychodzą maile pod tytułem: "Wesprzyjcie tę akcję, jesteście powszechnie znani, w związku z czym ona pomoże nam, żeby coraz więcej osób angażowało się w te projekty". Więc jeżeli przynoszą kartkę ratujmy Kasię, ratujmy Bartka, wesprzyjmy wolną marihuanę, stosunki oralne na szczycie Mount Everest, jakkolwiek by nie było głupie, to najczęściej stoimy z tą kartką jak idioci i polecamy to dalej. (...) Ja akurat tam nie byłem, więc ja nigdy nie stałem z taką karteczką. Ale mogłem stać. Ja się niczym nie różnię, też stoję z takimi karteczkami co chwila. Chcę tylko powiedzieć, że absolutnie rozumiem, że te osoby sobie nie zdawały sprawy. To nas może wszystkich nauczyć, żeby trzy razy sprawdzać, pod czym się podpisujemy - zauważył lider Ich Troje.

Latkowski ATAKUJE w "Nic się nie stało". Padają nazwiska: Szyc i Zanussi

Michał Wiśniewski nie chce jednak być brany za obrońcę reżysera "Nic się nie stało".

- Żeby była jasność, nie jestem adwokatem diabła i nie bronię Latkowskiego, ale przecież te zdjęcia są powszechnie dostępne. W związku z czym wziął i powiedział: "Byliście w Zatoce Sztuki". Powiedział też na przykład: "Nie zrobiliście nic". No bo większość z tych osób stała z karteczką: "Ratujmy" czy tam "Popieramy" czy "Fajna jest Zatoka Sztuki" - dodał artysta.

Personalnie Wiśniewski zatakował tylko jedną osobę - Kubę Wojewódzkiego. 

- Kuba, jak jesteś takim cwaniakiem, to może, zamiast odciągać uwagę od problemu, może by tak te pieniądze, które wydasz na proces, przeznaczyć właśnie na cele charytatywne? Ile dałeś na cele charytatywne w swoim życiu? Ile pomogłeś? Bo na razie tak mi się wydaje, że jedynym celebrytą w tym cały gronie jesteś ty. Facetem, który łazi po ściankach, obija się tu i tam, ktoś mu szepcze w programie do ucha, co ma powiedzieć. To chyba ty jestem tym gościem, który tak krzyczy, że wykorzystano jego wizerunek. Ale chcę cię zapytać, czy ty nie żyjesz z nas? Czy ty byś istniał, jakbyś nie napisał, że Wiśniewski to, Wiśniewski szamto ? - pytał retorycznie Michał.

Dalej też nie przebierał w słowach.

- Zarzygasz się tu, zarzygasz się tam na kogoś, komuś się w życie zesr***. A teraz narzekasz, że ktoś wykorzystał twój wizerunek? Serio? Więc może przeznacz te fundusze, żeby komuś pomóc. Komuś, słyszałeś o czymś takim? To nie wystarczy tylko stanąć i poprzeć fundację. Trzeba pojechać i zrobić. Tak by było najfajniej, wiesz? Mówię, jak jest, Michał Wiśniewski - zakończył.

"Nic się nie stało": Wojewódzki IDZIE DO SĄDU po oskarżeniach Latkowskiego!

"Nic się nie stało" Zaatakowany Szyc mocno odpowiada Latkowskiemu

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze