Wiśniewski grozi wokalistce Ich Troje sądem. Zapłaci 500 tys. zł?!

2020-03-31 16:53 DECK, DAV
Ich Troje zmienia wokalistkę! Kto zastąpi Agatę Buczkowską?
Autor: Damian KLAMKA/East News Ich Troje zmienia wokalistkę! Kto zastąpi Agatę Buczkowską?

Rozstawać wypadałoby się z klasą. Zespołowi Ich Troje i ich ostatniej wokalistce Agacie Buczkowskiej (22 l.) się to nie udało. Zespół postanowił na nowo związać się z poprzednią wokalistką Anią Świątczak (43 l.). Tym samym chce rozwiązać umowę z Agatą. Podsunięto jej do podpisania klauzulę poufności, by po rozstaniu nie mogła zdradzać sekretów zespołu. Ona zaprotestowała. Sprawa ma trafić do sądu.

Agata zarzuca zespołowi, że publicznie nazwali ją nieobliczalną i wypomina Wiśniewskiemu umowę, o której podpisanie ją poproszono.

– Jest w niej napisane, że jeśli złamię jakikolwiek paragraf, dostanę karę wysokości 500 tys. zł. Słuchajcie, mnie na to nie stać – powiedziała Agata na Instagramie.

Potem ze łzami w oczach ogłosiła, że przestaje być wokalistką zespołu.

Wiśniewski i jego przyjaciele widzą sprawę inaczej.

„Rozumiemy, że nasza była wokalistka chciała zwrócić na siebie uwagę mediów, który to zamiar został przez nią osiągnięty. Umowa, o której wspomniała Agata, polegała na zobowiązaniu się do zachowania poufności odnośnie do działalności zespołu, jak i moich solowych występów. Klauzula poufności jest integralną częścią każdego poważnego kontraktu” – pisze Wiśniewski w swoim oświadczeniu przesłanym do redakcji „Super Expressu”.

Sprawa pewnie trafi do sądu.

Najnowsze