Przez chorobę Witold Paszt nie tylko zanika w oczach. Widok jurora "The Voice Senior" poruszył fanów [ZDJĘCIE]

2021-04-21 10:04 sylwiab
Witold Paszt, The Voice Senior
Autor: AKPA Witold Paszt, The Voice Senior

Witold Paszt ostatnio ciężko przechorował zakażenie koronawirusem. Wszyscy zwrócili uwagę na to, że schudł tak bardzo, że aż zaczął zanikać w oczach! Okazuje się, że jeden z najbardziej lubianych jurorów w programie "The Voice Senior" przez chorobę stracił nie tylko sporo dodatkowych kilogramów. Witold Paszt wrzucił do sieci zdjęcie, które poruszyło jego fanów.

Witold Paszt jest jednym z najbardziej lubianych polskich artystów. Nic więc dziwnego, że jego fani byli zaniepokojeni, kiedy zobaczyli go wychudzonego i wyraźnie zmizerniałego w fotelu jurora "The Voice Senior". Kilka miesięcy temu Witold Paszy zachorował na COVID - w jego przypadku sytuacja wyglądała naprawdę groźnie. Gwiazdor wraca już do zdrowia, jednak przyznał, że wciąż odczuwa skutki choroby. 

NIE PRZEGAP: Niemal nikt nie wie, kim w życiu prywatnym jest Tadeusz Sznuk. Prawda o jego żonie zszokuje wielu!

Witold Paszt przyznał, że do walki o swoje zdrowie mobilizuje go miłość do niespełna rocznej wnuczki. Powrót do programu "The Voice Senior" po przebyciu choroby, kosztował go wiele wysiłku. Mimo to, nie zamierza zwalniać tempa. Zapowiedział już pracę nad nowym projektem i nie może doczekać się powrotu do koncertowania! 

Witold Paszt wrzucił do sieci zdjęcie. Juror "The Voice Senior" po chorobie stracił nie tylko dodatkowe kilogramy!

Teraz Witold Paszt wrzucił do sieci swoje zdjęcie sprzed choroby. Juror "The Voice Senior" ma ogromne poczucie humoru i dystans do siebie. Pokazał, jak wylegiwał się wtedy na kanapie, a swój zaokrąglony brzuch wykorzystywał jako stolik!

NIE PRZEGAP: Na tym zdjęciu ukrył się kot! Ale tylko prawdziwy geniusz znajdzie go w mniej niż 30 sekund!

- Gdy wyznałem, że przechorowałem COVID media trąbiły, że bardzo schudłem. To fakt. Ale to chyba lepiej dla zdrowia mieć mniej sadełka...? Są też oczywiste minusy utraty brzuszka... 🤪 - napisał Witold Paszt i pokazał, jak wyleguje się trzymając na brzuchu kieliszek wina. Juror "The Voice Senior" przyznał, że brzuszek służył mu za stolik na kawkę, kanapkę, a nawet legowisko dla ukochanego kotka! Zobaczcie jego wpis i zdjęcie niżej! W galerii zdjęć zobaczycie też, jak mieszka Witold Paszt! 

NIE PRZEGAP: Dramat w rodzinie Jana Englerta, jego syn w poważnym stanie trafił do szpitala! Ostatnie dni były bardzo trudne

NIE PRZEGAP: Długo ukrywała, jak źle była traktowana. Smutna prawda o miłości Agnieszki Chylińskiej ujrzała światło dzienne

Seniorka pobiła pirata drogowego KULĄ i torebką! To WIDEO to hit internetu. Facet zebrał straszny łomot
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze