Martyniukowie znów mogą spotykać się z wnuczką. Dziewczynka jest zapatrzona w Zenka! [GALERIA]

2021-06-15 10:18
Wnuczka zaprosiła Zenka na kawę, Zenek Martyniuk
Autor: instagram Wnuczka zaprosiła Zenka na kawę, Zenek Martyniuk

Nie ma wątpliwości, że Zenek Martyniuk (52 l.) to wzorowy dziadek. Od dnia narodzin rozpieszcza małą Laurę (2,5 r.) jak tylko może. Ostatnio znów zawitał do Russocic w Wielkopolsce, żeby zobaczyć się z ukochaną wnuczką. Jednak nie zawsze było tak kolorowo! Po rozwodzie Daniela Martyniuka z Eweliną, kontakty z dzieckiem były utrudnione przez napiętą sytuację w rodzinie. Teraz, kiedy matka dziecka zezwoliła na widywanie córki, król disco polo nie mógł przepuścić takiej okazji. Wnuczka wpatrzona jest w niego jak w obrazek. Zobaczcie, jak się razem bawili.

Daniel Martyniuk skazany! Syna gwiazdora disco-polo nie było w sądzie i nie wysłuchał wyroku

Wygląda na to, że dawne żale i pretensje odeszły już w niepamięć. Mimo że drogi Daniela (32 l.) i Eweliny (22 l.) już dawno się rozeszły, to Zenek i Danusia (53 l.) Martyniukowie starają się pozostać w dobrych stosunkach z byłą synową. Po rozwodzie Ewelina miała dość i chciała ograniczyć dziadkom widywanie wnuczki. Miała też zrezygnować z nazwiska, które zna cała Polska. O tym wszystkim poinformowała w SMS-ie, a jego treść pokazała mediom żona Zenka. Jak udało nam się dowiedzieć, słynni dziadkowie znów mogą widywać się z wnuczką, kiedy tylko chcą, i chętnie korzystają z tych zaproszeń. Laura bardzo się cieszy z ich odwiedzin. Szczególnie upodobała sobie dziadka, któremu zawsze chce o wszystkim opowiedzieć. Radości i wspólnym zabawom nie było końca. Dziewczynka była tak szczęśliwa, że towarzyszyła królowi disco polo nawet przy piciu kawy.

– Laura jest bardzo fajną, mądrą dziewczynką. Uwielbia, jak się jej śpiewa i sama też już powtarza piosenki, w tym również moje – mówił nam niedawno Zenek.

Teraz, kiedy artysta mniej koncertuje, w końcu ma czas dla swoich bliskich.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze