Wojciech Mann poważnie CHORY! Dziennikarzowi grozi kalectwo

2014-10-28 9:34 Deck|lulu

Wojciech Mann (66 l.) całe życie miał sporą nadwagę. Ale nigdy nie starał się z nią zbytnio walczyć. Teraz jednak powinien. Popularny dziennikarz radiowy i telewizyjny, juror programu "SuperStarcie" przez swoją tuszę ma spore kłopoty zdrowotne. Siadają mu stawy i traci wzrok. Już sam praktycznie się nie porusza. Potrzebuje pomocy innych!

- Praktycznie całe życie musiałem sobie radzić z tą smutną prawdą, że niewielu jest grubszych ode mnie. I jakby tego było mało, to jeszcze jestem okularnikiem. Wielokrotnie wyśmiewano się z mojej tuszy, z tego, że sapię lub siorbię podczas prowadzenia audycji - mówił Mann w jednym z wywiadów.

Dziennikarzowi radiowej Trójki obce były diety. Lubił siebie. A i jego fanom tusza pana Wojciecha nie przeszkadzała. Wszyscy zaakceptowali go w całej okazałości. Bo Mann imponował nie wyglądem amanta, ale swoją muzyczną wiedzą i poczuciem humoru.

Zobacz też: Wojciech Mann nie może chodzić! Ma coraz większe problemy z poruszaniem się

On nie jest w stanie już poruszać się sam

Ale, niestety, przybywające kilogramy i siedzący tryb życia przysporzyły dziennikarzowi problemów ze zdrowiem. Mann ledwo chodzi - siadają mu stawy i traci wzrok. Podczas nagrań do show TVP 2 "SuperStarcie" już sam nie chodzi. Zarówno do fotela jurorskiego, jak i do samochodu musi go ktoś z ekipy programu odprowadzić.

- Wojciech od lat zmaga się z ogromną nadwagą. To niestety niesie ze sobą spore konsekwencje. On nie jest w stanie już poruszać się sam, stawy są obciążone, więc do fotela jurora zawsze prowadzi go jedna lub dwie osoby - wyznaje nasz informator. Ale to niejedyny problem, z jakim boryka się Mann. Radiowiec bowiem ma coraz większe kłopoty ze wzrokiem. - Niestety, Wojciech jest uparty, nie chce przejść na żadną dietę. Obecnie po prostu przy poruszaniu się korzysta z pomocy osób trzecich - dodaje nasz rozmówca.

ZAPISZ SIĘ: Codziennie wiadomości Super Expressu na e-mail

Najnowsze